Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ébredés után erőteljes remegés?

Ébredés után erőteljes remegés?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször tör rám hogy amikor felkelek, erőteljes remegés kerít a hatalmába. Kontrollálatlanul remeg a testem, lábam, elborít egy energia amiből szinte mozdulni se tudok. Annyira erős, hogy beszélni is alig tudok. Kénytelen vagyok elfogadni a helyzetet, mert alig vagyok rá hatással. Jó pár évvel ezelőtt is voltak ilyen remegéseim, azok is kemények voltak, de ez most valamiért más. Szinte sokkszerű állapotba kerülök. Aki tudja hogy hogyan viselkedem az azt mondja hogy akár az epilepszia előszobája is lehet. Ezt nem tudom, de mindenesetre nagyon kellemetlen. Hiába mozgom le, van hogy utána is előtör, mintha random elindulna valami. Ez nem normális, mint ahogy mások szerint se. Elég sok problémám van régóta, ez azért még rátesz egy-két lapáttal.


Annyit érzek, hogy az energiatestemből indul ki.

Ha eszek-iszok, az se mindig jó, ezért feltételezem hogy a köldökcsakrából aktiválódik.


Több mint egy évtizeddel ezelőtt súlyos pánikbeteg is voltam. Mindenféle külső ingerre érzékeny vagyok, begyűjtöm őket. Nagyon tudok azonosulni másokkal, szinte már a gondolataikat, érzéseiket is átveszem. Emiatt nem igazán tudok működni, könnyen kiborulok. Ha negatív a környezet, gondolkodás nélkül otthagyom őket. Kérdés hogy hol találok számomra pozitív környezetet?


Olyan ez az egész mint egy végeláthatatlan történet, nagyon kimerítő!



febr. 8. 19:08
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"Nekem bizonyíték alapú megoldás kell, ami inkább gyakorlatiasabb, maga a lehetőség! Nem "kiskapu", hanem "kapu"! "


Ha át kell menned egy falon nem mindegy, hogy kiskapun mész át vagy nagykapun? Amúgy a nagykapu ott van a társadalomban. Sok sikert hozzá!


"Az elméletekkel és az ígéretekkel tele van a padlás!"


Te most akkor tanácsot kérni jöttél vagy kioktatni?

Ahhoz képest, hogy gőzöd nincs a témáról igencsak magaslóról osztod a lapokat!

febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

"A nehezen megoldható problémák egyediek. A biztos valószínűsége mindenesetre 0!"


Erre én is rájöttem, mivel évek (évtizedek) óta élem! A 0-nál azért több esélyt adok a dolognak, még ha csak tűzoltás, akkor is!


"Az elfojtott düh feszültséget okozhat, ahogy sok minden más is. Nincs határmezsgye, ok-okozat van."


Ebben én is egyetértek! A gond az, hogy sokszor még dühös sem vagyok, inkább tehetetlen bizonyos helyzetek miatt amik nem csak tőlem függnek. Nem tudom ez mennyire generál dühöt vagy hoz elő dühöt tudat alatt. Valami van az biztos, de hogy egész nap dühös legyek, az kizárt!


"Ha át kell menned egy falon nem mindegy, hogy kiskapun mész át vagy nagykapun? Amúgy a nagykapu ott van a társadalomban. Sok sikert hozzá!"


A "kiskapu" nekem olyan svindlinek hangzik ami megúszásra játszik, én nyilván ennél komolyabbra gondolok, valódi megoldásra, ezért is használom inkább a "kapu" szót. A társadalom az beteg, onnan jövök, eleget voltam, köszi!


"Te most akkor tanácsot kérni jöttél vagy kioktatni? Ahhoz képest, hogy gőzöd nincs a témáról igencsak magaslóról osztod a lapokat!"


Neked gőzöd van róla? Nem áll szándékomba perlekedni, csak nyomatékosítom az elképzeléseimet a problémáról.

febr. 20. 19:25
 33/35 A kérdező kommentje:
Péntek este, vasárnap és ma (kedd) reggel nagyon durván előjött megint. A pénteki és a mai volt a legdurvább! Szinte a semmiből jött! Felbuzgott az energia és csak rázkódtam. Próbáltam azonosítani hogy talán a köldökcsakra tájékáról jöhet, de ez sem biztos. Olyan, mintha lenne legbelül egy energiavezeték, ami a hassal összeköttetésben végigmegy a gerinc mentén, egészen a fejtetőmig és behálóz. Nagyon erős volt, szinte buzgott az energia, azt hittem megőrülök! Néhol azt éreztem hogy éget! A kundalínit szokták ilyennek leírni, de nem hiszem hogy az lenne, mivel az legalulról jön. Több mint egy évtizeddel ezelőtt volt még egy ilyen durva élményem, amikor úgy éreztem, mintha elektromos áram haladt volna végig a testemen. Mást nem is éreztem csak energiát! Nem tudom mi lehet ez! ☹️
febr. 20. 19:42
 34/35 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Epilepsziás roham egyik speciális megnyilvánulása, kenegetheted ezotériával.

Energiacsakra meg ilyen marhaságok nem segítenek.

febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én azért megvárnám mások válaszát!
febr. 20. 21:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!