Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában milyen...

Ebben a kategóriában milyen arányban vannak abszolút szkeptikusok?

Figyelt kérdés
Illetve ti miben hisztek, és mi az, amiben abszolút nem?

ápr. 29. 15:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
25%
30-as: a stílussal van a probléma, meg a lenézéssel, a pökhendi beszólással és azzal, hogy nem a kérdésre válaszolsz, hanem most például velem kötözködsz, pedig nekem az ezós rovathoz van közöm és nem hozzád, akinek viszont semmi oka nincs az ezós rovatot olvasni nemhogy itt zaklatni a kommentelőket.
máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
25%

30:-as nem az a baj, hogy más véleményen vagy, hanem az, hogy azt olyan témájú topikban osztod meg, amihez neked nincs közöd.


Mintha én akarnék az alkohol káros hatásairól véleményt megosztani egy masszívan alkoholista csoportban.


Nincs értelme, érted?!

máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
81%

Akkor szerinted a szkeptikus hova menjen?

A tudományos fórumon a tudományról beszélnek neki, ez rendben is van.

DE őt nem csak ez érdekli!

A többiről hol tájékozódjon?

máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
71%

#32 Nekem úgy tűnik, itt te nem értesz valamit, te stílusoddal vannak gondok (mások normálisan szólnak hozzá), te akarsz elüldözni másokat, neked fáj az igazság, mintha teljesen ki lennél fordulva magadból.

Nem sajátíthatod ki a témát, egyiket sem. Az szól hozzá, aki akar.

Ha ennyire nem bírod a gyűrődést (kínos valósággal történő szembesülést), akkor minek vagy itt, nem tesz jót az idegrendszerednek, nagyon úgy néz ki.

Nem bánt téged senki, csak te akarnál elüldözni másokat.

máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
14%

"A többiről hol tájékozódjon?"


Ahol akar!


Tájékozódni bárhol lehet, ahhoz véleményt sem kell írni. :)

máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
18%

"csak te akarnál elüldözni másokat."


Nem az elüldözés a cél, hanem a felvilágosítás, hogy szkeptikusoknak talán nem pont egy ezotériás csoport a megfelelő közeg.

máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
69%

De kérdéseket kell írni hozzá, nem?

Ha pedig lát egy témát, akkor miért ne szólhatna hozzá? Mert te megtiltod?

Elárulom, hogy nem csak a szkeptikus szólhat hozzá, hanem még az is, aki egyáltalán nem hisz az egészben.

máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
74%

#36 Köszi a felvilágosítást, csak majd ne vedd zokon, ha a szkeptikus is fel akar világosítani.

Vagy csak úgy passzióból írogat, mert az oldal erre van, hogy itt emberek írogatnak.

Inkább én nem értem, miért akarsz annyira beleszólni más időtöltésébe. De rendben, most felvilágosítottál sokakat, csak várni kell a hatást.

máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
14%

38: Nem akarok én beleszólni más időtöltésébe, úgy bszod el az idődet, ahogy akarod és hát úgy látszik van, akit a mazochizmus tesz boldoggá.


"Ebben a kategóriában milyen arányban vannak abszolút szkeptikusok?"


Indokolatlanul nagy arányban. :)

máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
90%

Nincsenek fix "ezós" és "tudós" csapatok a Gyakorin, akik átjárnak az ellenség kategóriájába gyalázkodni. Ennek az oldalnak változó a közönsége, sokszor tizenévesek trollkodják szét az Ezotéria kategóriát viccből. Máskor egy normális ember áll meg válaszolni, de aztán soha nem tér vissza a Gyakorira, nem érdekli annyira az oldal. Úgyhogy azt követelni, hogy az Ezotériát kizárólag ezósok látogassák, meglehetősen értelmetlen próbálkozás.


Én nem hiszek az ezoterikus dolgokban, de érdekel, ahogy az emberek gondolkodnak róla, nem mazochizmusból olvasgatom. Érdekes, ahogy az emberi élet sok küzdelme, pl. a szerelmi csalódás, anyagi problémák, gyász, vagy kíváncsiság az ismeretlen iránt stb, megjelenik itt, és ahogy az ezotéria megoldást kínál rá.

máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!