Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jó ha a holdnaptár szerint...

Jó ha a holdnaptár szerint vágatom a hajam?

Figyelt kérdés
Van egy olyan oldal h holdnaptar.hu, azon minden nap ki van fejtve h aznap mit kell tenni...stb. na most tegnapra volt kiírva h hajvágás hajfestés meg a szőrtelenítés is. Nem úgy van h a szörtelenítést fogyó holdnál a hajvágást pedig növő holdnál kell végezni? akk h kerülhet egy napra ?! és aki még ért hozzá ... az lenne a kérdésem h mondjuk nov.2.ára ki volt írva h ajánlott a hajvágás de az még mondjuk nov.4én is ugyan olyan jó hatással lesz a hajamra?! (persze ha nem változik a hold állása úgy értem)
2010. nov. 3. 12:03
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
még ha csak elutasítanák.... de sajna sok a bunkó ember akik ezt szeretik is hangoztatni (akinek nem inge ne vegye magára)
2010. nov. 3. 13:53
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Micsoda???... Ezt nem ertem!

Ha a holdnaptar azt mondja, hogy ezen a heten vagasd kleopatrara, levagatod? A kovetkezo hetre meg azt irja, hagyd hosszura noni, akkor meg visszanoveszted hirtelen vagy potoltatod??? WTF?????

2010. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
omg
2010. nov. 3. 20:38
 14/24 A kérdező kommentje:
és még én vok a sötét mi ?!
2010. nov. 3. 20:39
 15/24 anonim ***** válasza:

De ez nagy hulyesegnek hangzik............

Viszont nem tudok rola semmit.

Nekem elsore ez jutott eszembe rola, amit irtam.

Utolso valaszolo voltam.

2010. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

próbáld meg kitapasztalni, hogy hatásos-e. Én kíváncsi lennék a megfigyeléseidre.


A növénytermesztésben a holdnaptár jó, az orvosok is megfigyelték, hogy teliholdkor bővebben folyik a vér, nem szerencsés műteni, pedig több baleset van.


Elviekben minden, amitől szabadulni akarsz a fogyó hold alá tartozik, és minden, amiből többet, szebbet szeretnél, a növő holdé: ezért érdemes növő holdnál hajat vágni, és fogyónál szőrteleníteni.


Szerintem butaság azt gondolni, hogy az az égitest, ami a világtengerekre hatással van, nincs hatással az emberi testre, lélekre, de nyilván átesni sem érdemes a ló túlsó oldalára, és mindent ezzel magyarázni, mert minden élőlény összetettebb rendszer annál, minthogy csak és kizárólag egy égitesttől függjön..

2010. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

na az utolsó válaszolónak köszönöm szépen a hozzászólását tényleg !:)

én se viszem túlzásba persze, csak már annyi mindent kipróbáltam a hajnövesztésre h miért ne vetném be azt a régi praktikát is?!

egyébként teljesen logikusnak tűnik nekem h hatással lehet ránk.

csak nem ismerem annyira a holdnaptárat.

az rendben van h növőholdnál kell vágatni a hajból de állítólag még figyelembe kell venni azt is h az oroszlán aszcendeskor legyen...

na most fogalmam sincs h mikor van az ?! azt lehet előre tudni h épp melyik napra/napokra fog esni?! v h kell ezt kiszámolni?! h vki ezt tudja megírhatná ::)

2010. nov. 5. 16:53
 18/24 anonim ***** válasza:
80%
Én is hiszek a holdnaptárnak, de ilyen esetekben a saját holdamhoz állítom a vágást.
2010. nov. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

En egyszeruen csak nem vagatok a hajambol, es gyonyoruszepen no. Megmosom, vigyazok ra, hogy ne erje annyi karos hatas, de nem kenem mindenfele hiperszuper kencevel.

Es no magatol. 3ev alatt az allamig ero hajam lenott a derekamig. Pedig meg festem is, es 3-4 evente szoktam vagni belole 3-4 cm-t. Ennyi a titok, nem holdnaptar. Csak hagyd noni, ne vagasd allandoan.

2010. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ehhez az aszcendens izéhez nem értek hold szempontjából. talán azt kellene nézned, milyen jegy uralja az adott időszakot.. nem tudom.. ez már eléggé összekevert dolognak tűnik..


egyébként javaslom, hogy keresd meg, milyen vitaminok táplálják a hajad, és egyél olyan ételeket, melyekben ilyenek vannak. De ne kizárólagosan, túl sok se legyen belőlük :)

szóval, ami fontos: helyes táplálkozás.

elvileg meleg ollóval kell vágni a hajat, hogy ne seprűszerűen szétroncsolja a vágási felületet, hanem "összesüsse" a végét, így lezárja.


Érdekelnének az előző hosszú hajó lány tippjei, trükkjei, szokásai :)

2010. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!