Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érdekes dolog történt velem....

Érdekes dolog történt velem. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Érdekes dolog történt velem. Volt ez az álmom:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1294788-..


Az álmom végén "szereplő" lányt láttam ma reggel a buszon. Biztos, hogy ő volt. Az az érdekes, hogy eddig még soha sem találkoztam vele, csak az álmomban, és ma a buszon.


Egyébként nem szólítottam meg, csak csodálkozva néztem, de gondolkodok rajta, hogy ha legközelebb látom, akkor beszélek vele.


2010. nov. 11. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
XD
2010. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
xD ne értsd félre én azon röhögök hogy ez a barom kiröhögött... amúgy szerintem kérdezd meg tőle hogy mit akart mondani az álmodban és akkor lehet hogy lehullik a haja meg bőre az letépi a fejed (bocs zombis játékkal játszotam xD) na poént félretéve NEM TUDOM!!!
2010. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

azt azért ne zárd ki hogy láttad már az álom előtt is. meglehet, hogy nem vetted észre konkrétan, de megmaradt benned:)

jó neked, hogy csajokról álmodsz.

amikor nekem ritkán jut egy álom, akkor az olyan megdöbbentően, ilyeszően hátborzongató:)

2010. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy korábban mégiscsak láttad a lányt,de mivel akkor még teljesen jelentéktelen volt számodra,ezért csak tudat alatt maradt meg az emlékedben.De miután álmodban már beszélgettél vele,ezért most felismerted.

Másik lehetőség,hogy csak nagyon hasonlított az álombeli lányra.

Szólítsd meg,ha ha gondolod...kíváncsi lennék,mi sül ki belőle.

2010. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
xd az álom néha megzavar
2010. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos hasonlít rá. De nem ő az. Bizonyos helyszínt, utazást én is megálmodtam már, és pár év múlva meg is történt. Illetve arra helyre kerültem, felismertem, hatalmas nagy hajón utaztam álmomban, pár év múlva ott is voltam a valóságban, Verona hajó kikötőjén szálltam fel a nagy hajóra Szardínia felé. De személyt, arcot még soha életemben nem álmodtam meg. Eddig legalábbis ilyen álmom nem volt. Nem tudom a te eseted is lehetséges-e.

Egyébként pár éve visszatérő álmom a hatalmas repülőgép....

2010. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 CDNS55 ***** válasza:
Ne szíjjá' füvet!
2010. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!