Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek a világvégében?

Ti hisztek a világvégében?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 12:59
1 2 3 4 5
 21/50 anonim válasza:
Világűr örök ? ezt szerintem nem gondoltad komolyan, mivel a világűr folyamatosan tágul és egyszer magába roskad ekkor lesz mindennek vége, és ekkor lesz a "semmi"
2012. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
Mikor meghal a nap akkor jön e la világvége, vagy valami befog csapódni a földbe és nagy természeti katasztrófákat okoz de ezzel még nem lenne világvége . Elöbb utóbb meghal a nap és akkor kihal minden a földön .
2012. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
A Nap, mint égitestet nagy N betűvel írjuk. Amúgy is, ha elpusztulna a Nap, akkor se lenne világvége, mert még bőven van ezen a Napon kívül másik egy másik galaxisban.
2012. jún. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim válasza:
Ha a maja naptár szerinti világvégére gondolsz, nem. Tudósok megállapították, hogy a maják csak azért nem írták tovább a naptárt, mert nem tudtak tovább számolni. Utána újat kezdtek.
2012. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
Kedves 23-as nem kértem helyesírási tanácsokat és a kedves kérdező úgy értette hogy mikor jön el az a pont amikor minden kipusztul a földön. :D
2012. jún. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
Kedves 25-ös! Ha minden kipusztul a földön, akkor még marad élet a vízben. De ha a Földön alatt a bolygónkat értelmezed, akkor azt is nagy "F" betűvel kell írni. X)
2012. jún. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 trololololololo válasza:
0%
Én hiszek és félek tőle mert Chuck Norris egyedül marad :S
2012. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim válasza:
Minden úgy kezdődik, hogy valami előtte befejeződik, ezt hívják szakaszos fejlődésnek.
2012. jún. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 zolizoli70 válasza:

amikor meghalsz, akkor lesz a világ vége számodra

:)

Világvége 1. magyarázat:


Két maja írja a naptárat.

- Te Izokutedetumar, nem megyünk ebédelni?

- Okés, Chicénbata, menjünk.


Közben véletlenül kipusztultak a maják, és nem fejezték be a naptárat.


Viágvége 2. magyarázat:


- Te, Caasjaxce, én unom már írni ezt a naptárat!

- Akkor írd oda, hogy "vége".

- Okés, inkább írok egy romantikus vámpíros regényt.

2012. jún. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

2012 egy hatalmas nagy hülyeség.

a bibliai világvégét is elhiszem és szerintem az nem feltétlen olyan lesz hogy a semmiből lesz egy nagy robbanás vagy valami ilyen hanem pl a nap halál mert ha megnézed a bibliát Isten Jónásnak se úgy segített hogy valami nagy varázsmezőt húzott fel fölé a nap elől hanem csak egy bokrot növesztett fölé.

és aki azt írta hogy "én hiszek de félek tőle hogy Chuck Norris egyedül marad :S" annak üzenem hogy nem muszáj írni semmit ha nem tudsz semmi értelmeset mondani!

2012. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!