Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek a világvégében?

Ti hisztek a világvégében?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 12:59
1 2 3 4 5
 31/50 anonim válasza:

21-es igazad van, ez bizonyított hogy a világegyetem tágul, az ősrobbanás óta, és egyszer összefog roskadni. de addigra már nem még a mi szerintem még az utánunk 5milliomodik civilizáció is kihal mennyi az esélye hogy egy meteor vagy ilyesmi hát nem sok.


a világvége meg már volt mármint a 2012 decemberi. ugyanis azóta már romaiak bevezették a szökőévet a gergely naptárba szóval valójában már jó pár hónapja megvolt a 2012-es maják által számolt "világvége" úgy hogy mindenkinek gratulálok! túléltük:D

2012. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 LunaLovegood válasza:
0%

Nem.Egyszer eljön,de nem most,ugyanis már 2000-ben is megjósolták a világvégét, pont akkor amikor a barátnőm született,és ha akkor is világvége lett volna akkor most a mennybe lennénk.akkor milyen lennne a föld?Meg a pokol?

A maják amúgy azért nem írták tovább a naptárukat mert már5 nem volt idejük rá. A rómaiak leigázták őket.:)

2012. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
79%
32-es mégis hogyan igázhatták volna le őket a rómaiak ha a maják Dél Amerikában éltek Róma pedig Európában van?
2012. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim válasza:
hát ezen most jót röhögtem :D amúgy kérdező elmarad a mostani világvége,egyébként 2012 dec 21-de majd 22én arra ébredünk hogy túléltük ezt a világvégét is :D 2000be 1999be is mondták meg mondják 2036ra is pff XD
2012. jún. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

Newton szerint 2060-ban lessz vagy mikor .

De meg kell jegyeznem Newton vallásos ember volt . Ő ezt a biblia alapján állapította meg .

2012. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell folyton azt csesztetni, hogy valaki keresztény. Tiszta troll szokás. Amúgy mindenki vallásos, mert aki azt hiszi, hogy nincs Isten, azt ő sem tudja bizonyítani.
2012. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

Írogattok mindenféle baromságot, és közben észre sem veszitek hogy a kérdés eleve baromság.

Olyan hogy "világvége" nincs is.

De én lehet hogy mellette lakom:)


És más értelmezésben sem a világnak lesz vége!

Ha hiszed ha nem, és akár hiszel akár nem, meghalsz te is.

Mint ahogy mindenki, és minden.

2012. jún. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Igazad van! Kit érdekel a világvége? Ha belecsapódna egy kisbolygó a Földbe, nem lenne más, csak hamarabb halnánk meg, de elvileg így is úgy is elpatkolunk.
2012. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim válasza:
Én hiszek. Hogy mikor jön el azt nem tudom , mert jóslással nem foglalkozom de aki a jóslással foglalkozik, az se tudhatja előre. A maja naptárról pedig csak annyit hogy azért nem irták ( szerintem) 2012 december 21 nél tovább mert addigra már ugyse lesznek maják... Én nem hiszek benne, de minden lehetséges. Lehet hogy ma, lehet hogy több milliárd év mulva lesz vége a földnek, mert a világnak sose lesz vége... max a csillagnak vagy a bolygóknak. KIHANGSÚLYOZOM: NEM HISZEK A VILÁGVÉGÉBEN!!!
2012. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim válasza:
előző voltam... nem a világvégében nem hiszek hanem abban hogy 2012 ben lesz
2012. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!