Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mik a veszélyei, hátrányai,...

W. Tamás kérdése:

Mik a veszélyei, hátrányai, következményei, ha valaki lepaktál az ördöggel, és mik az előnyei?

Figyelt kérdés

Ha valakinek ezzel kapcsolatban van tapasztalata, az válaszoljon !

Több hónapja nem találok munkát, gondoskodnom kell a beteg nagymamámról, és szétesőben van az életem, mert bizonytalan a jövőm.



2012. nov. 10. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Goethe: Faust. Középiskola 2. osztály.
2012. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lepaktálsz valakivel akit nem lehet látni, hallani, érzékelni és valószínűleg nem is létezik, akkor megemelem a kalapom.
2012. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megértem azt, hogy egyesek hisznek az ilyen dolgokban. Én miért nem tudom elfogadni?
2012. nov. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha sikerül lepaktálnod az Ördöggel légy szíves szólj mert Istent nem annyira szeretem, én inkább sokkal jobban szeretek rosszalkodni úgy hogy majd szólj ha jutottál valamire.
2012. nov. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha nem sikerült lepaktálni vele, akkor fordulj a szíriuszi fénylényekhez, hátha majd ők találnak neked munkát...
2012. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előnyei: korlátlan hatalom

hátrányai: digi-dugi az ördöggel

2012. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Antimod ***** válasza:

Nem lehet lepaktálni semmiféle ördöggel. Tehetsz rosszat, léphetsz bűnöző életmódra, szabad akaratod van hozzá. A következménye előbb-utóbb rossz lelkiismeret lesz, és rengeteg helyrehozandó vétek/hiba, ami végeredményben nehéz karmát eredményez.

Sok erőt kívánok neked az előtted álló feladatokhoz, kívánom, hogy sikeres légy!

2012. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! :)
2012. nov. 13. 21:29
 9/9 anonim válasza:
Ha már nincs semmi más út, ha már minden elveszett, ha már a remény sem fellelhető benned, akkor majd ő jő el hozzád. Amikor már megrengethetetlenül ez az akaratod, olyankor leszel majd képes az alkukötésre Ő Furfangosságával. Hozzám álom formájában jött tárgyalni
2013. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!