Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek is a sok szkeptiku...

Szerintetek is a sok szkeptikus tette tönkre ezt a topicot?

Figyelt kérdés
Régebben sokkal több ezoterikus gondolkodású ember járt fel és a kérdésekre lehetett normális válaszokat kapni . Manapság 10 válaszból 9-ben elküldik az embert melegebb éghajlatra ...
2013. nov. 13. 15:29
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
94%
Már miért tette volna bárki tönkre ezt a topicot? legalább a sok ezoterikus ember kétszer is meggondolja, mielőtt ki írna valamilyen hülyeséget. vagy trollkodásba kezd. a szkeptikusok pont azért, vannak hogy megválaszolják a kérdéseket, helyesen következetesen érveljenek. ellentétben, azokkal, akik csak bólogatnak egy kérdésre, ez egy olyan oldal ahol az emberek, válaszokat várnak nem bólogatást. vagy. értetlen kérdezőket. [link] Üdv, egy normális válaszadó.
2013. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
92%
Azért kérdező! Ne essél túlzásba azzal, hogy te értelmes kérdést teszel fel! Már bocsi! Amúgy megha megfigyeled akkor láthatod, hogy sokan csupán csak az igazságot mondja ami neked fáj, és még mindig, csakazértis neked és neked lehet kizárólag igazad! Nem számít neked az, hogy 30 válaszolóból (kb a te kérdéseidnél hamat összegyűlik annyi) 28 ugyan azt mondja, az a 2 meg hiszékeny és még kicsi! (valószínűleg) És én is gyakran nézem az ezotéria oldalt és marhára tudja csípni a szemem, hogy az összes új kérdés a tied, és eleve meg lehet állapítani, a kérdésből ha olyan szerepel benne, hogy egy semmi bizonyítékkal nem rendelkező dolgot akarsz alátámasztani, legyen az Földönkívüli, szellem vagy démon akármi! GONDOLKODJ MÁR EL!!! Légyszíves!!!!!!!!!!!!! Így mindenkinek jó lenne!
2013. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

" Régebben sokkal több ezoterikus gondolkodású ember járt fel és a kérdésekre lehetett normális válaszokat kapni . Manapság 10 válaszból 9-ben elküldik az embert melegebb éghajlatra ..."


Nem, csak a hozzád hasonló trollokat küldjük el. Lehet itt értelmes vitát is folytatni, ott van például Open vagy Antimod, velük érdekes módon lehet normálisan beszélgetni. Nem lehet, hogy nem is az 'ezós vagy szkeptikus' a kérdés, hanem a 'normálatlan vagy normális'?



"tehát aki itt van és hisz a földönkívüliekben, szellemekben stb-ben az NEM troll ! "


Az nem, viszont aki szándékosan direkt hangulatkeltés céljából kérdez erősen röhejes stílusban különféle összekutyult dolgokat,(a pestis is egy vírus, ugye Anna?) az vagy troll, vagy nagyon buta. Szerintem te az előbbi vagy.


"az az esetek 90%-ban a vele azonos gondolkodásúakkal akarja ezt megbeszélni "


Aki a válasz témájától nem rugaszkodik el nagyon, az az oldal szabályzata szerint sem támadható, az meg milyen hozzáállás már, hogy csak "az válaszoljon, aki igazat ad nekem!"?


"Miért csináljátok ? "


Remek szórakozás, vannak értelmes ember, akikkel értelmesen lehet vitatkozni, és vannak sötét taplók vagy üres életű trollok, akiken meg jól lehet szórakozni.


"Az ezósokat mikor látjátok a tudomány topicban trollkodni ? "


Oda a kreósok járnak rendszeresen.

2013. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

7# Teljesen egyetértek !


10# "Csak gondolom az a baj, hogy ezek az értelmes válaszok rendre cáfolják a képtelen elképzeléseidet... "


Nem tudjátok 100%-osan cáfolni, ha mégis sikerül, mint például itt :

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__5035..

akkor azt el szoktam ismerni . De a földönkívüli vírusos dolgot például semmivel nem tudtátok cáfolni, és az ókori atomháborús dolgot sem . Ti is csak a ma elfogadott tudományos elméletekből indultok ki, amik úgy 200 évenként megváltoznak .

Itt szinte mindig az ókori mítoszok értelmezésével vannak gondok, én így értelmezem, te máshogyan . Az időbe visszamenni egyikünk se tud, hogy megkérdezzen egy akkor élt embert, így se nekem se neked nincs biztosan igazad . Ettől még nem kéne a másikat lenézni, mert a saját szegénységi bizonyítványodat állítod ki .

2013. nov. 13. 17:37
 15/39 anonim ***** válasza:

"Másodjára, aki itt értelmes kérdéseket tesz fel (mint például én) az az esetek 90%-ban a vele azonos gondolkodásúakkal akarja ezt megbeszélni."


Erre vannak direkt erre szakosodott fórumok. a GYK nem ilyen, itt mindenkinek joga van kifejteni a véleményét.

2013. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Az ókori atomháború szerintem bizonyítva lett! Mivel akkor még vasat is alig használtak, kés is fából meg kőből volt! Akkor hogy a viharba építettek volna atombombát? LOGIKA!!!!
2013. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 Grielean ***** válasza:

"De a földönkívüli vírusos dolgot például semmivel nem tudtátok cáfolni"

Möbiusz-szalag és én is leírtuk, hogyan képes működni egy vírus. Mások rávilágítottak, hogy az általad emlegetett pestis még csak nem is vírus. És ezek tények, amikre érdekes módon nem is reagáltál, holott tökéletesen cáfolják a kérdésben szereplő alapvető elképzelést.

Az atomháborússal asszem, nem találkoztam, belinkelnéd, akár privátban, légyszi?


"Ti is csak a ma elfogadott tudományos elméletekből indultok ki, amik úgy 200 évenként megváltoznak ."

Nagyon nem vagy tisztában a tudománnyal, ha szerinted 200 évente váltakoznak az elméletek. Változnak folyamatosan, igen, de ez a változás az esetek 99%-ban kiegészítést, pontosítást jelent, és egyáltalán nem azt, hogy egy eddigi elmélet ne lett volna helytálló. Persze arra is volt már példa, hogy bizonyos kérdéskör kapcsán teljesen újra kellett alkotni a tudományos elképzelést, de ilyen elenyésző számban fordult elő, és noha elképzelhető, hogy lesz még ilyen a jövőben is, de semmiképp sem lehet ezt általánosságban ráhúzni a tudományra.

És már megint elfeledkezel arról, hogy a tudományos elméleteket számtalan dolog alapozza meg. Míg a te kérdéseid esetében, amivel alá szeretnéd támasztani az elképzeléseidet, többnyire azok sincsenek alátámasztva.


"Itt szinte mindig az ókori mítoszok értelmezésével vannak gondok, én így értelmezem, te máshogyan ."

A legutóbbi vírusos példádban pl a legkevésbé sem értelmezés kérdése, hogy hogyan is fertőznek a vírusok.


"Az időbe visszamenni egyikünk se tud, hogy megkérdezzen egy akkor élt embert, így se nekem se neked nincs biztosan igazad ."

Valóban, sok esetben nem lehet biztosat mondani. De azért ha egy tucatnyi tény közvetve is, de utal egy elképzelésre, akkor miért vegyünk megalapozottnak egy olyan hipotézist, amit nem tények támasztanak alá, hanem amúgy szintén bizonyítatlan elképzelések? Mert részedről itt van a fő gond! Hogy tényként kezelsz olyan dolgokat, amikre a legjobb eséllyel is csak annyit lehet mondani, hogy vagy igaz, vagy nem. Ilyen hozzáállással pedig akkor is hitelteleníted saját magad, ha egyébként lenne valami logika némely elképzelésedben. Mert néhánnyal már találkoztam, amiben lehetett némi ráció, de az az erősködés, amit alatta műveltél, őszintén, elvette a kedvem az egész téma komoly boncolgatásától...

2013. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

"Az ókori atomháború szerintem bizonyítva lett!"


Egyáltalán nem, mert van rá esély, hogy a múltban idegenek látogattak a Földre, nekik már megvolt a technológiájuk egy ilyet létrehozni . Nem tudod 100%-osan cáfolni ...

2013. nov. 13. 17:55
 19/39 anonim ***** válasza:
94%

"Nem tudod 100%-osan cáfolni ..."


Nem is kell, téged terhel a bizonyítás szükségessége.

2013. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

"Möbiusz-szalag és én is leírtuk, hogyan képes működni egy vírus. "


Jó és azt honnan tudjátok, hogyan viselkedik egy földönkívüliek által létrehozott MESTERSÉGES vírus ? Főleg egy olyan amit direkt az emberi szervezetre fejlesztettek ki ? Na itt akadnak meg a cáfolataitok ...


Itt az atomháborús kérdésem :

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__5029..

2013. nov. 13. 17:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!