Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek is a sok szkeptiku...

Szerintetek is a sok szkeptikus tette tönkre ezt a topicot?

Figyelt kérdés
Régebben sokkal több ezoterikus gondolkodású ember járt fel és a kérdésekre lehetett normális válaszokat kapni . Manapság 10 válaszból 9-ben elküldik az embert melegebb éghajlatra ...
2013. nov. 13. 15:29
1 2 3 4
 21/39 Grielean ***** válasza:

"Jó és azt honnan tudjátok, hogyan viselkedik egy földönkívüliek által létrehozott MESTERSÉGES vírus ? Főleg egy olyan amit direkt az emberi szervezetre fejlesztettek ki ? Na itt akadnak meg a cáfolataitok ..."

Mutass nekem egyetlen vírust, ami nem illik bele a földi környezetbe!

Persze el lehet játszani azzal a gondolatmenettel, hogy olyan szuperintelligens földönkívüliekről van szó, akik úgy hozták létre a vírust, hogy úgy tűnjön, az a Földön jött létre. De ez a fajta gondolkodás meg nem vezet minket sehová, hisz akkor kész vagyunk, mostmár mindent tudunk, mindent a földönkívüliek csináltak, csak úgy, hogy semmi se tűnjön úgy, mintha a földönkívüliektől származna. Ennek így mi értelme?

Persze ilyen formában nem is lehet cáfolni az elméleteidet, de ilyen formában viszont foglalkozni sem érdemes velük, abból kifolyólag, amit az előző válaszom második felében fejtegettem. Konkrétan a vírusos témára átírva a példát, mi értelme egy vírust olyan földönkívüliektől eredeztetni, akiknek még a puszta létezése sem bizonyított, ha a vírus közben bizonyítottan úgy épül fel, és úgy működik, mint más, földi vírusok?

2013. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
93%

"Möbiusz-szalag és én is leírtuk, hogyan

képes működni egy vírus. "

Jó és azt honnan tudjátok, hogyan

viselkedik egy földönkívüliek által

létrozott MESTERSÉGES vírus ? Főleg egy

olyan amit direkt az emberi szervezetre

fejlesztettek ki ? Na itt akadnak meg a

cáfolataitok ...

Itt az atomháborús kérdésem". és Te honnan tudod, hogyan

viselkedik egy földönkívüliek által

létrehozott MESTERSÉGES vírus? légyszíves magyarázd, meg sztem csak összevissza beszélsz amit mondasz se füle, se farka, mégis ordítva jött a világra, mi az? "Prödl Annácska" hivatásos troll.

2013. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Itt az élő példa : az 53%-os nem ért valamit már személyeskedik . Ezek után mi jogon várod el kis butus, hogy egyáltalán leálljak veled vitázni ?
2013. nov. 13. 18:37
 24/39 A kérdező kommentje:
Az a baj, ti azt hiszitek a tudománnyal mindent meg lehet magyarázni, ha meg kiderül hogy mégse, ott jönnek a beszólogatások és a további jókívánságok . Én meg a kérdéseket úgy fogalmazom meg, hogy pont a "mégse" kategóriába essen, ezért van az hogy nagyon ritkán tudjátok csak 100%-osan megcáfolni a dolgokat :-)
2013. nov. 13. 18:46
 25/39 anonim ***** válasza:
94%
Anna veled nem lehet vitázni! :D mi itt kitesszük a szívünk, lelkünk, hogy ne bután halj meg, de jó oké előfordul, hogy nem tudunk valamit 100%-osan bizonyítani, de te meg az ég világon semmit sem tudsz bizonyítani 1 nagyon kicsit sem! Ez gondolkodj el Légyszíves! Jah és az a faj amelyik ide eljut annak nem olyan bombája lesz mint amit mi használunk, hanem lehet olyan, hogy a leggyengébb is az egész Földet elpusztítaná! Miért akartak volna háborúzni? És KIVEL? Még íjunk is alig volt!!
2013. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 Grielean ***** válasza:

"Az a baj, ti azt hiszitek a tudománnyal mindent meg lehet magyarázni, ha meg kiderül hogy mégse, ott jönnek a beszólogatások és a további jókívánságok . Én meg a kérdéseket úgy fogalmazom meg, hogy pont a "mégse" kategóriába essen, ezért van az hogy nagyon ritkán tudjátok csak 100%-osan megcáfolni a dolgokat :-)"

Még csak ez se stimmel!

Először is, a tudomány nem egy eszköz, hanem az emberiség világról szerzett ismereteinek összessége.

Másodszor, nagyon sok kérdésed van, aminek semmi köze ehhez a 'mégse' kategóriához. Épp ellenkezőleg! A már felemlegetett vírusos kérdésedben sincs semmi mégse, az említett betegségek és vírusok elég jól ismertek, te pedig alátámasztott ismeretek helyére próbálsz megalapozatlan feltevéseket hozni. Ma valahogy különösen el vagy tévedve, Annácska...

2013. nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
93%

"Itt az élő példa : az 53%-os nem ért valamit

már személyeskedik . Ezek után mi jogon

várod el kis butus, hogy egyáltalán leálljak

veled vitázni ?". Azért, nem állsz le velem vitázni mert nem tudsz érvelni semmivel, igazából nem is vitázni akartam, hanem kíváncsi voltam a válaszodra, de sajnos képtelen vagy a válaszadásra. csak össze-vissza hadonászol a szavakkal. már az is személyeskedés, hogy provokálod a szkeptikusokat ezekután te sértődsz meg. Üdv, egy normális válaszadó szkeptikus.

2013. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
93%

"Az a baj, ti azt hiszitek a tudománnyal mindent meg lehet magyarázni, ha meg kiderül hogy mégse, ott jönnek a beszólogatások és a további jókívánságok"


Mi nem hiszünk ilyesmit. A tudomány soha nem fog választ adni az olyan kérdésekre, hogy mi az élet értelme, van-e Isten, és hasonlók, mert ezek nem a tudomány kérdéskörébe tartozó dolgok.

Viszont valóban, a legtöbb, általunk megfigyelhető jelenségre van már bizonyított tudományos magyarázat, de még a maradék kis részre is vannak nagyon-nagy valószínűséggel igaz elméleteink, melyeket még itt-ott csiszolgatni kell, de alapvetően helyesek.

Épp ezért, ha te a tudomány által jól ismert és megmagyarázható jelenségeket földönkívüliekkel meg isteni bűntetéssel meg mi tudja még mikkel akarsz magyarázni, akkor nyilvánvaló, hogy kijavítunk a tévedésekben.

2013. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kihez szólt az 50%-os megszólítás, de az idézettek közül egyik sem az én művem :D
2013. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
30# Kicsi szívem, te ebben a kérdésben 50%-os vagy ? Ha nem miből gondolod, hogy rólad van szó ...
2013. nov. 13. 22:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!