Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek is a sok szkeptiku...

Szerintetek is a sok szkeptikus tette tönkre ezt a topicot?

Figyelt kérdés
Régebben sokkal több ezoterikus gondolkodású ember járt fel és a kérdésekre lehetett normális válaszokat kapni . Manapság 10 válaszból 9-ben elküldik az embert melegebb éghajlatra ...
2013. nov. 13. 15:29
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk fél órája még én is 50%-on álltam ;)
2013. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Szerintem, a sok reklámozni kívánó, aki feltesz egy értelmetlen kérdést, a bővebb leírásba bemásol egy linket.

Ez a tett egyértelműen a belinkelt oldal reklámozása célja.

Az értelmes emberek ezért elhagyják a topikot, csak ritkán jönnek ide kicsit nevetni. Válaszra sem méltatják még az értelmes kérdezőt sem. Ily módon kiszitálódik a közönség, és csak a szemetje marad.

Nem szabadna megengedni oldalak linkelését közvetlen a kérdés után.

Megfigyelhető hogy a legtöbbször azon az oldalon megtalálható a kérdésre a helyes válasz. Tehát a linkelő csak lájkolás céljából kereste fel.

Ajánlom figyelmébe a gyakori kérdések üzemeltetőinek ezt a részt!!!

2013. nov. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Utolsó én ezzel tudom mire gondolsz, de nem teljesen értek egyet.

Tény hogy volt egy troll aki direkt a paranormal linkelgette állandóan, ebből lesül, hogy csak reklám.

Ellenben volt olyan kérdésem, ahová én is linkeltem oldalt, de nem azért, hogy reklámozzam, hanem mert kellett a kérdéshez, hogy miről is van szó. Ha az egész szöveget kimásolom és nem linkelek, akkor meg a kutya se olvassa el...szóval volt, hogy ok nélkül törölték a kérdésem.

2013. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
2013. nov. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Annácska, inkább menj vissza az iskolapadba és tanulj. Hidd el, több hasznát fogod venni, mint itt írogatva, még azt sem írhatom, hogy félművelten, mert még annak is alatta vagy!
2013. nov. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Ha ő alatta van, akkor te hol vagy? Ki se kandikálsz a Földből. Nem tudom miért kell ilyen tahónak lenni.


Aki meg nem hisz az ilyenekben mert még nem látott különböző jelenségeket és csak trollkodni jár ide, azoknak csak ezt tudom üzenni:


-Az eszem azt súgja, azt higgyek el, amit látok!

-Igen? És az eszedet látod?


Adamski

2013. nov. 14. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Az 50%-os nekem szólt! :D és igen azokat valóban én írtam, de ez csak az 1/4-e vagy 1/3-a az egész mondatomnak mert a mondat többi részében olyanokat írtam amit mindenki más is állít és amiből okulni lehet! :) De ha te csak ezeket olvasod el akkor nincs értelme válaszolni neked! :) Butaságokat ne találj ki! Többen írták, hogy inkább művelődj mert belőled még a gaz sem hajt ki, és akkor nem fogsz ilyeneket kérdezni! ;) Sok sikert!
2013. nov. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
92%
A szkeptikus és a troll nem ugyanaz. Ez az alapvető hiba a kérdésben.
2013. nov. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Mert Adamski te annyi jelenenséget láttál, hogy már nem is számolod mi? Én ma is fogok látni olyan jelenségeket, hogy huha. Ugyanis a kedvenc spanyol dj-m lesz a Patronba (Guille Placencia) úgyhogy a haverokat meg engem elvisznek az ufók este. Jön valaki?
2013. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!