Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van bármi bizonyíték arra...

Grielean kérdése:

Van bármi bizonyíték arra nézve, hogy a nácik kapcsolatban álltak bármiféle földönkívüli civilizációval?

Figyelt kérdés

Nem olyan egyéni elképzelésekre vagyok kíváncsi, hogy feltaláltak valamit, amit szerinted nem lehetett volna, stb. Az ilyesmi szubjektív vélemény, és semmi nem támasztja alá a valóságosságát.

Konkrét bizonyítékokat kérek! Vagy legalább valami tudományos szintű indoklást amellett, hogy bármit is miért ne tehettek volna meg a földönkívüliek segítsége nélkül! Már persze ha ilyesmi létezik...

Elsősorban Annácskára lennék kíváncsi, de bárki válaszát szívesen fogadom.


2013. dec. 10. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2013. dec. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha ez, megtörtént, akkor miért ők vesztettek?
2013. dec. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Nincs rá semmilyen bizonyíték, mivel egy baromság tőled nem vártam volna egy ilyen kérdést. beteg vagy? :D
2013. dec. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

na ezt meglátja az annácska, majd írja is a kis könyvet a válaszhoz, h így meg úgy volt...

azért is hülyeség, mert egy ilyen technikai tudás birtokában, nem ez lett volna a vége, mint amit a törikönyvben tanítanak...

2013. dec. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Linkeltem neked egy oldalt Grielean. xD [link]
2013. dec. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Annácska náci párti.

De úgyse tud mit felmutatni bizonyítéknak.

2013. dec. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Egyértelmű bizonyíték nincs rá, a legtöbb ilyen modern hoax vagy teória. Le is írom hogy miért.

De vannak furcsaságok ezekkel kapcsolatban is és vannak olyan alapok, amikre támaszkodott az egész dolog.

Ez hosszú lesz, de szerintem érdemes elolvasni, ha már rászánom az időt, hogy bepötyögjem :)


Heinrich Himmler: sosem volt fizikailag erős úriember, nem élt közösségi életet, nem beszélgetett senkivel sem az iskolákban. Mindig is felnézett a nemzetiszocializmusra és elakart menni harcolni a frontra, önkéntesnek jelentkezett a bajor hadseregbe miután befejezte iskolai tanulmányait. Időközben a faji kérdések érdekelték, a német és germán mítoszok és legendák világa. Felnézett az ősi germán harcos lovagrendre is. Később a faji ideológiai érdekeltségét megtalálta Hitlernél, amikor gyűléseket és beszédeket tartottak, az összes ilyen előadásra elment. Végül összeismerkedtek és "egymásra találtak" elképzelések terén.


A náci vezetők és különböző társaságok életét behálózta a háborúk előtti ezoterikus okkultizmus és teozófia.

[link]

Ezekben is megtalálhatóak voltak a felső árja faj képei: pl. ősi földrészek, amelyeken a tiszta nemesi faj volt megtalálható, Shambhala ősi városa a Tibeti hegyekben. A nácik ezért is küldtek expedíciókat és a tibetieket "méricskélték" mennyire feleltek meg ideológiájuk mintapéldányának.

[link]

Náci expedíció Tibetben:

http://www.youtube.com/watch?v=bP_IohMUWaY


De nagyban hozzájárult az elképzeléseikhez az Edward Bulver Lytton - "Vril Eljövendő faj" regénye melyben megtalálhatók okkultizmus elemek,de saját bevallása szerint is csak fikciónak írta. Ebben található a titokzatos Vril energia leírása is. Végült a teozófia eredeti alapműnek tekintette az írást és tényként kezelték, majd a nácik innen vették át és ebből is alakult a Vril Társaság.

[link]

Mentségükre legyen szólva: egy mindent átszövő energia az összes szent iratban vagy legendában szerepel, csak minden nép másként hívta: Éter, Chi stb. stb. különböző megnevezéseken.


Az egész okkult tanokhoz és faji ideológiák alapjaihoz nagyban hozzájárult még Rudolf Hess és Karl Haushofer is. Meg kell még említeni Karl Wiligut-ot is, aki nagyban adta a lovat Himmler alá, csak hogy bevágódjon nála. Például elmondta, hogy szerinte a nácik használják az ősi germán jelképeket és szertartásokat is, így jött a köztudatba a horogkereszt, de a különböző esküvőkön és szertartásokon a halálfejes gyűrű. Szegényke Karlról később kiderült hogy nem teljesen épelméjű és még talán homokos is, így Himmler azonnal likvidálta. Eddigre azonban már szépen berendezkedtek egy kastélyba, ahol Himmler kedvére kidekorálhatta és saját ízlésére átalakíthatta a várat:

[link]

Otto Rahn nevű úriember pedig az ásatásokért felelt, keresték a Szent Grált is. Mivel a megadott határidőn belül nem találta meg így szépen a fagyos hegyeknek eresztették szélnek a nácik és el is halálozott.

Ajánlatos megnézni ezt a filmet:

http://www.youtube.com/watch?v=ktuqX1I81b4


Visszatérve a Tibeti expedíciókra keresték Shambhalát, de találkoztak az Atlantisz mítoszokkal is. Főként ez azért is érdekes mert megtalálható a legenda a rómaiaknál, görögöknél, németeknél, íreknél, angoloknál, skótoknál stb. az összes ősi nép legendájában, csak különböző neveken említik őket, de mindegyik történet ugyanarról szól. A nácik ezt a helyet keresték, mert itt élt az árja faj és keresték a leszármazottakat, és úgy gondolták ezek a leszármazottak az elhatárolódott Tibetben élnek.

Ezért küldték oda Ernst Schafert is és csapatát.

[link]

Az expedícióban részt vett Bruno Beger is és anatómiai méréseket végeztek az ott élő embereken. Több mint 300 embert vizsgált meg.

[link]

Miután visszatértek németbe rendszerezte kutatásait és összesítette az adatokat. Nagyban idetartozik ezek után az Ahnener intézet is, ahol végezték a kísérleteket, és ide deportáltak "jópár" haláltáborból embereket, hogy rajtuk is kísérletezzenek.

[link]


Na most ezeket azért írtam le, mert szerintem igen alap dolgok. Nem összeesküvés elméletek hanem valóság. És most jönnek az ufók:

Már a háború idején is kísérleteztek korong alakú repülőgépekkel:

[link]

valamint

[link]

Minden bizonnyal ez a tény adott táptalajt az ufós teóriáknak.


A háború közben fénygömböket láttak a zónákban, valamint rátapadtak a repülőkre is és követték őket. Mindegyik állam azt hitte, hogy a másikuk titkos fegyvere, korabeli drón követői. Ezek voltak a Foo-fighterek. Csakhogy sosem támadták meg a gépeket, mindig megfigyelőként voltak ott. A háború befejezése után kiderült, hogy SENKIHEZ sem tartoztak. Nem találtak róluk semmilyen hivatalos tervrajzot, papírt, SEMMIT és egyik állam sem ismerte el hogy az övék lett volna.

[link]

Szóval ez mai napig REJTÉLY. És érdekes módon ezek után jöttek az ufó jelentések és ezután történt Rooswelli eset is.


A háború után nagyok sok ufó észlelés volt és ezután jött az egyik leghíresebb eset is: 1952-ben, George Adamskié. Adamski papi elmondása szerint különböző ufókat látott majd lefotózott egy gépet:

[link]

Ezt még nem írom le miért FONTOS, majd ha odaérek. Ráadásul ezen gép utasai Adamski elmondása szerint magasak voltak, szőkék és kékszemű fehér emberek. Minden bizonnyal később még ez miatt is úgy gondolták, hogy ezek árja nácik ( vagy náci menekültek), mert ráillett a tökéletes faj kinézetére ez a leírás. De Adamski úgy gondolta ezek földönkívüliek.

Grafika az ő korából, hogy nézett ki a gép:

[link]


Később a 60-as években adta ki könyvét Vladimir Terziski. aki azt állította hogy a nácik eljutottak a Holdra, a Déli sarkra, ahol bázist is építettek, valamint ők gyártottak repülő csészealjakat. Hogy honnan szedte ezeket nem tudom, de van egy érzésem:

[link]

Ez a könyv telibe 1960-ban jelent meg és fiktív mű. Ebben szerepelnek náci ufók, a vril energia, az ókori atomrobbantások stb.stb. ez a mű adott sok táptalajt a későbbi könyveknek, elméleteknek.


Később jött egy Igor Witkowski hapi, aki azt állította hogy a nácik elkészítették az időutatásra alkalmas Harangot, azaz a Die Glocke-t.

[link]

Természetesen semmi bizonyítéka nem volt rá, hogy ez igaz, puszta mese az egész.Itt kitárgyaltuk, hogy miért:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__5075..


De nem volt elég Vladimir és Witkowski, később jött a b*rom Ernst Zündel, aki persze náci szimpatizáns volt. Írt egy csomó könyvet a náci ufókról, az antarktiszi bázisaikról, valamint arról, hogy megtámadták egy expedíció során az amerikaiakat is. Évtizedekkel később saját maga vallotta be, hogy hoax az egész és csak tesztelte az emberek hiszékenységét. Ha jól emlékszem bíróságra is került érte...

Magyarul írás itt róla és a leleplezésről:

[link]


Jöttek még a titkos társaságokról hírek: Vril Society meg volt egy másik, a Karotechia.

[link]


Írtam, hogy kitérek Adamski 1952-es ufójára. Az ő fényképe egy Haunebu típusú ufót ábrázol. Azonban az ő korában nem volt még ismert ez a típus, csak a '60-as évek után terjesztették el,hogy így néz ki a náci ufó. Magyarul erről Adamski nem tudhatott.

Vannak iratok, amiknek én nem találtam a forrását sehol, de se Zündelhez, se Vladimirhoz és Witkowski sem. De lehet rosszul keresgéltem. Ezek azok:

[link]

[link]

Nem lehet nem észrevenni, hogy a II.-es típus tökéletesen olyan mint Adamski fotója és leírásai. Honnan tudhatott erről Adamski, ha ezen iratok csak később láttak napvilágot?


És ennyi lenne a náci ufó téma.


SZÓVAL RÖVIDEN:

1800-1920: faji elméletek, okkultizmus és teozófia terjedése

1920-194X~: a nácik felveszik a tanokat, keresik az elveszett fajt

1940-1947: korong alapú repülőgépek készítése, és a továbbra is rejtélyes foo-fighterek észlelése

1947-: ufó észlelések százával, George Adamski ufója

1960-1980: a sok fiktív, de minimális tényeken alapuló (mégis nagyban eltérő) náci ufós írás


Itt egy összesítés a náci ufókról:

[link]

Náci okkultizmus összesítés:

[link]


ÉN VÉLEMÉNYEM:

- el tudom képzelni, hogy egyes nácikat tényleg megfogták a legendák világa és okkult tanok

- lehettek titkos csoportok, pl Vril. Miért ne? Most is vannak ilyenek, régen is voltak (szabadkőműves stb.)

- a foo-fighterek továbbra is rejtélyek

- a náciknak lehetett tervrajza korong alapú repülőgépekről/UFO-ról

- el is készülhetett 1-2 prototípus

- de sorozatgyártásba BIZTOS, hogy nem kezdtek, mert be is vetették volna őket

- az hogy eljtuttak a Holdra, Antarktiszra, bázist építettek, legyártottak vagy 100 ufót meg időgépet az egy hülyeség és nem hogy megnyerték volna ezekkel a világháborút, de már mi se írnánk itt :DD

- még azt is el tudom képzelni, hogy mivel a győztesek írják a háborút, nem a vesztesek, az Amcsik szánt szándékkal elterjesztették ezeket róluk, meg minden hülyeséget hogy totál idiotnak állítsák be a nácikat és lejárassák őket


Hát ennyi lett volna, azt hiszem semmit nem hagytam ki. Bocs, hogy hosszú lett, de talán tudtam újdonságot mondani meg helyre raktam a dógokat.


Üdv, George Adamski

2013. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja, naná, hogy kimaradt valami:

A titkos Vril társaság tagjai terjesztették, hogy állítólag felvették a kapcsolatot a földönkívüliekkel. Minden bizonnyal innen ered a "hiedelem" és kulcsfontosságú alakja O. Maria. Itt van bőven leírás:

[link]

Aki nem érti, beteszi a gugli fordítóba.


Erről nem tudom mit gondoljak, ennyi évtized távlatából már nem lehet eldönteni mi igaz és mi nem.


De hogy E.T. segítette volna a nácikat azt erősen kétlem, még ha valami módon kapcsolatba is kerültek velük Mariáék..


Üdv, George Adamski

2013. dec. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Jó hosszú kis összefoglalás, de azért vannak benne kisebb nagyobb pontatlanságok :-)
2013. dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Na és mik azok a pontatlanságok?


Szerintem nincs benne pontatlanság, esetleg te másként látod a dolgokat.

Kifejthetnéd, mert úgy vettem észre, hogy te a Vril-ben is hiszel, a kapcsolat és segítségben is hiszel, meg hogy eljutottak ide-oda. Ezeket korábbi hozzászólásokból szűrtem le, mikor ilyen téma került szóba. Szerintem pont ez miatt tette fel a kérdést is az illető meg téged kért külön.

Én viszont leírtam az álláspontom és sok esetben nem egyezhet a tiéddel.


Szóval írd le mire gondoltál :)


üdv, George Adamski

2013. dec. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!