Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van bármi bizonyíték arra...

Grielean kérdése:

Van bármi bizonyíték arra nézve, hogy a nácik kapcsolatban álltak bármiféle földönkívüli civilizációval?

Figyelt kérdés

Nem olyan egyéni elképzelésekre vagyok kíváncsi, hogy feltaláltak valamit, amit szerinted nem lehetett volna, stb. Az ilyesmi szubjektív vélemény, és semmi nem támasztja alá a valóságosságát.

Konkrét bizonyítékokat kérek! Vagy legalább valami tudományos szintű indoklást amellett, hogy bármit is miért ne tehettek volna meg a földönkívüliek segítsége nélkül! Már persze ha ilyesmi létezik...

Elsősorban Annácskára lennék kíváncsi, de bárki válaszát szívesen fogadom.


2013. dec. 10. 23:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Dehogy vagyok beteg, csak kíváncsi :D Annácska írt valamit a náci UFÓkról tegnap egy másik kérdés alá, de nem volt hajlandó kifejteni az elképzeléseit. Gondoltam hátha valaki kisegít ez ügyben.

Adamski, neked köszönöm a részletes választ!

A foo fighterekkel kapcsolatban az jutott eszembe, mi van, ha valamilyen náci szerkentyűk voltak? Az azért tény, hogy rengeteg dologgal kísérleteztek, még ha a legtöbbször nem is jöttek be a várt eredmények, illetve még ha egy részük csak hoax is. Szerintem elképzelhető, hogy valamelyik kutatócsoportjuk elkészített valami ős-drónt, felderítőnek, vagy ki tudja? A háború után aztán elég sokukat kivégezték, egyesek öngyilkosok lettek, így aztán nehezen vállalták volna magukra.

Vagy épp ha feltételezzük a Vril-társaság, vagy más titkos csoportok létét, akár tőlük is származhatott. Titkos csoport lévén viszont nyilván eszükben sem volt felvállalni bármit is.

Persze ez csak spekuláció, tekintve, hogy a foo fighter kifejezést is most hallottam életemben először :D


Adamskival kapcsolatban ugyan szintén spekuláció, de mi zárja ki, hogy ő ne láthatta volna korábban ezeket a papírokat? Vagy ne hallhatott volna róla bárkitől is, aki ezekkel kapcsolatba hozható? Elvégre a papírokon lévő dátum és Adamski fényképe között majdnem egy évtized telt el, ez alatt rengeteg minden történhet, sokféle info szivároghat ki különféle csatornákon.

2013. dec. 11. 16:21
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogom kifejteni, mert ez nem politika rovat, anélkül meg nem lehet válaszolni a kérdésre . De amúgy sem akarok erről a témáról kiselőadást tartani .
2013. dec. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ülj, le annácska!


EGYESSSSSSSSSSSSSSSSSS !!!

majd máskor meggondolod, írsz-e kiselőadást:)

2013. dec. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!