Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Baj van a házal?

Slenderman_HUN kérdése:

Baj van a házal?

Figyelt kérdés

2 hete hogy meghalt szeretet nagymamám azóta furán érzem magam a házban. Mindig ugyérzem mintha valaki figyelne és amikkor hazajövök érdekes de hatalmas fáradtság és szomoruság néha düh tör rám.

De fura modon ha elmegyek otthonról ez az érzés elmulik.

Ráadásul 4-5 napja rèmálmaim vannak. Valami ötlet? Megörültem?

Paranoiás vagyok?



2014. aug. 10. 02:52
 1/4 anonim válasza:
Ez teljesen normális, én is átéltem már ilyet. Majd elmúlik.
2014. aug. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Részvétem.

Szerintem nem a házzal van baj, hanem a lelkeddel.

Ezeket a dolgokat a fejedben kell rendbe tenni, és utána szerintem jobb lesz.

Hogyan halt meg a mamád? Miben hiszel, hogy ilyen gondoltaid/rémálmaid vannak (pl. szellemekben, menyországban, reinkarnációban...stb).

A fáradtság és a szomorúság teljesen érthető, mert nagy veszteség ért. Az a gondolat, hogy valaki figyel, valahogy a fejedben generalizálódik és valami kiváltja. Nem lehet, hogy nem tudod elengedni a nagyit. Vagy valamilyen nagyfokú megfelelési kényszered volt irányába, ami miatt úgy érezheted, hogy ő lát, és úgy kell viselkedned, ahogy ő jónak látná?

Kb. ezek a dolgok jutottak eszembe.


Nekem is nemrég halt meg a nagymamám. Szerintem én is furán állok a helyzethez, de ezt a hatalmas fáradtságot és szomorúságot nem érzem, mert én úgy hiszem, hogy ahol a lelke most van, ott érzi, ha gondolok rá. És mivel sok mindenről eszembe jut, szerintem tudja, hogy nagyon szerettem/szeretem.

2014. aug. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És minek ötültél meg annyira? Nehéz komolyan venni, ha 2 értelmes mondatot nem tudsz leírni helyesírási hiba nélkül.
2014. aug. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem őrültél meg csak még nem dolgoztad fel teljesen ezt a traumát. mellesleg részvétem.
2014. aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!