Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki itt próbálkozott már...

Valaki itt próbálkozott már Tulpa teremtésével?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan csináltátok? Mik a tapasztalataitok? :D

2015. szept. 8. 23:35
1 2
 11/14 Agent J ***** válasza:
21%
Huo ne legyél már oly szerény, tesó mi ismerjük a módszert. Egyébként ne pontozz le, mert bosszantó. Elveszed a kedvem pedig szeretek veletek sakkozni. A világ egy játék te is, ahogy a többi tirpák, csak sakkfigurák vagyok az én játékokban, na játszunk! :D
2015. szept. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
37%

"A tulpa nem képzeletbeli barát. ... Egyszerűen csak félreértetted a célt, és a módszert is. Ennek pedig nem az az oka, hogy szkeptikus vagy."

Jaj, bocs, tényleg. Ha a tibetiek írták akkor tuti úgy van és most már teljesen nyilvánvaló hogy félreértem és persze azt is jobban tudod hogy egy szkeptikusnak mit kellene gondolnia, összefoglalva a tulpa létezik én meg még szkeptikusak se vagyok az igazi. Ha valamit kifelejtettem volna nyugodtan írd le. :D

2015. szept. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hú hát rég nevettem ilyen jóízűtXD Köszi mindenkinek XD


No de komolyra véve a szót, továbbkutakodtam és úgy ahogy már értem a dolog működését.

Szóóóval a tulpa egy erőltetett hallucináció, ami kemény meditációval és koncentrációval "testet ölthet" (Tulpaforcing a folyamat neve!)

Gyakorlatilag "aktív képzelgés" az egész. Fejben elképzelsz egy lényt, addig és annyi ideig koncentrálsz rá hogy egy idő után már nem kell erőltetned hogy az egész képet lásd.Személyiséget kell adni neki,hangot,szokásokat,illatot is akár. Ha elég ideig és elég intenzíven csinálod, az agyad élő lényként fogja érzékelni a tulpát,és önállóan fog működni a fejedben, vagyis beszélgethetsz vele, meg is érintheted.

Őszintén szólva nem hiszem hogy a közeljövőben egy ilyen bevetné az ágyamat XD

De ki tudja, talán dolgozatoknál és tanulásban segíthet? :D Ha a fejemben él, akkor talán van szabad bejárása a memóriámba? Visszaismételhet dolgokat amiket elfelejtettem,emlékeztet hogy miket kell csinálnom...MINT EGY AGYSZISZTENS XD...ez szörnyű volt bocsi :D

2015. szept. 16. 01:08
 14/14 anonim ***** válasza:
54%

Ha lehetne belőle agyasszisztens akkor már lenne értelme és én is akarnék egyet! :D

A tulpaforcing-on én jót nevettem, ősi tibeti szó lehet! XD

2015. szept. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!