Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit éreztek miközben ezt...

Mit éreztek miközben ezt olvassátok?

Figyelt kérdés

[link]


Primitív katyvasz vagy van benne egy két érdekes gondolat?


2015. okt. 15. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem primitív, de katyvasz, főleg a második fele. Ennél sokkal jobban tagolnám, kicsit asszociációs folyamra hasonlít az egész, egyre inkább szétesik a vége felé. Bár nem idegenek tőlem ezek a gondolatok és felismerések, a végét már nagyon nehezen olvastam és értelmeztem a fentiek miatt.


Így természetesen hosszabb lesz, de akit érdekel, hogy elolvassa, jobban megérti a lényeget. Kicsit "lassabban" fogalmazz.

2015. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt senkinek sincs kedve elolvasni. ez egy naplóba való.
2015. okt. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Inkább naív. Túlérzékeny, álomvilágba illő... mese. Semmiképp nem elfogadható, bár érzelgős tinilányoknak biztos bejön.
2015. okt. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

maga a téma inkább tudományos alapon köt le, így csak átfutottam, ahogy megláttam, hogy itt viszont találgatások és filozofálásokból van egy ömlesztett monológ.

nekem kb elalvás előtt szokott ilyen lenni az agyam, hogy sorjában jönnek egymás után, de a végén mindig rájövök valamire, megvilágosodok valamiben, ami napözben eszembe sem jutott volna. de gyakorlati, nem ilyen elvont dolgok.

kicsit zavaró olvasmány a sok, nem egymásból következő tőmondatoktól.

2015. okt. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Fú hát én is végigolvastam. A legnagyobb hiba azt hiszem az, hogy a tartalma nagyon nincs arányban a terjedelmével. Ez így egy nagyon híg limonádé sajnos, tele közhelyekkel, nem váltja ki azt a hatást, amit reméltél. Plusz sok benne az elírás is.

De ne csüggedj azért, írjál még sokat és oszd csak meg, ennél sokkal kevésbé hasznos időtöltés is létezik :)

2015. okt. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

csak linkelném, szerintem érdemes elolvasni

[link]

2015. okt. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azt éreztem, hogy csak bele-bele olvasok, mert az ilyen ömlesztett, tagolatlan szöveget nem olvasom végig.

Az említett tükörtojás elindította pavlovi reflexem, megyek reggelizni.

2015. okt. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt érzem, hogy nem kéne mindenkit engedni, hogy bejegyzést készítsen. A szöveget nem volt képes tagolni, ráadásul zagyvaságokat írt.
2015. okt. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Missi_Key ***** válasza:
Azt h krwa fáradt vagyok olvasni xDd
2015. okt. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem pont wc-re kell mennem, azért képzelheted mit érzek. De utána elolvasom:)
2015. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!