Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? (Videó! )

Mi lehet ez? (Videó! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Néhány hete láttam (és szerencsére lencsevégre is kaptam) valamit, amiről csak nemrég jöttünk rá, hogy nem szokványos vadon élő állat.

Próbáltam felvenni a kapcsolatot hozzá értő emberekkel, de sajnos sikertelenül. (Egy rokonom hozta szóba a "fanyűvőt", de én nem hiszek az ilyesmikben, csak jobb híján neveztem így a videónál, szeretnék ésszerűbb magyarázatot találni.)

Ti talán tudtok valami ötletet adni, mi lehetett ez.


Itt meg tudjátok nézni a felvételt, a részletes leírás a videó alatt van: [link]


Előre is köszönöm a segítséget!



2016. jan. 9. 16:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Yetimacska, mi lenne más? :-D Baccus, ti még nem láttatok őzet? :-D Bénán ugrott le az útról, ezért érkezett a hátsó lábaira. Menjetek többször kirándulni vidékre, és akkor nem fog gondot okozni egy-egy ilyen "jelenség" :-D
2016. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
30%

#11, mégis te hol láttál őzeket, Csernobilban? mert ez max torzszülött őz lehet.

1:02 másodpercnél tisztán látszik, ha megnézed.

a feje kerek, nyaka alig van, a törzse karcsú, a lábai/karjai?? sem úgy hajlanak, mint az őznek.

2016. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

11-es :D

Én faluban élek,ahol napi szinten találkozok őzekkel.Ez közel sem hasonlít egy őzre.

2016. jan. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
45%

Èn màr megfelytettem,2 dolog lehet.

Vagy jeti(bigfot),vagy valamelyik Oláh nevű egyèn a közeli tanyárol fogta menekülőre,miután megzavartad mindennapi tevékenységében,hogy fát gyűjtsön a 8 gyerek,9 testvèr 26 unokatestvér melegítèsère!

2016. jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

Lehet, hogy a hirhedt mátranováki fanyűvő

Bár én nem hiszek az ilyenekben

2016. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

8. vagyok! :D

Elgondolkoztam ezen. Először is, tegyük fel, hogy egy majom megszökött az állatkertből. Mit eszik a majom? Elsősorban növényt, csoportokban képesek kisebb állatokat becserkészni. Ha kiszökik egy állatkerti majom, hol talál gyümölcsöt télen? Sehol. Inni még csak-csak tud pocsolyákból, de enni? Nem hinném, hogy kiszökik az állatkertből, aztán nekiáll lándzsát faragni és őzekre vadászni. :D Egy ember elvileg 3 hétig kibírja kaja nélkül, egy majom se többig, max. 1 hétig szerintem. Én a helyedben odafutottam volna, ha nem is látom, legalább megnéztem volna az út azon szakaszát, ahol ugrott. Vagy lehet, hogy a Lazy Song kalózmásolatát forgatták. :D Viccet félretéve, ha ez egy állat, akkor nem tudom, hol talál kaját. Ember meg nem lehet, az minek ugrálna az úton? :D

2016. jan. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

16.:

Hát igen, nem tudom, egy majom mit tudna itt enni. Szerintem csak gyökereket, leveleket, bogarakat, lárvákat találhat, de ugye ezek megtalálásához is ész és gyakorlat kell. Aki a "konyhaasztal" mögül kerül ki, nagy gondban lenne. Nem lehetetlen azért kaját találni, elég sok vad él errefelé. Most még hó sincs, ami megnehezítené a dolgot.


Én is szívesen megnéztem volna legalább a nyomait, de ahogy írtam, akkor még fel sem merült bennem, hogy szokatlan dolgot láttam. Csak itthon, amikor a felvételt előkerestem.

2016. jan. 12. 16:46
 18/22 A kérdező kommentje:
*a vadat úgy értettem, hogy ha azok találnak élelmet, akkor más is
2016. jan. 12. 17:27
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne játszd már a hülyét. FXGuru-val vagy Aftereffects-el belekavartad a jelenetet a ködbe. Mínuszolgathatsz kedvedre, de te is tudod hogy így van.
2016. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Hát persze! Sőt, írtam Michael Bay-nek, hogy ugyan már, dobjanak össze valamit, de ő mindenáron robbanást is akart rakni a végére :P Szóval helyette elküldték Chewbacca színészét, aki felvett egy cicaruhát meg zoknit húzott a fejére és ugrált nekem kicsit a ködben :D És most jut eszembe, elfelejtettem megköszönni neki, lehet, még mindig ott van a bokorban! :O

Na, de komolyra fordítva a szót: nekem már az is nagy dolog volt, hogy sikerült kinagyítanom és lelassítani a felvételt (ezt is segítséggel), gondolhatod, mennyire tudnék ilyeneket csinálni...

2016. jan. 13. 08:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!