Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? (Videó! )

Mi lehet ez? (Videó! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Néhány hete láttam (és szerencsére lencsevégre is kaptam) valamit, amiről csak nemrég jöttünk rá, hogy nem szokványos vadon élő állat.

Próbáltam felvenni a kapcsolatot hozzá értő emberekkel, de sajnos sikertelenül. (Egy rokonom hozta szóba a "fanyűvőt", de én nem hiszek az ilyesmikben, csak jobb híján neveztem így a videónál, szeretnék ésszerűbb magyarázatot találni.)

Ti talán tudtok valami ötletet adni, mi lehetett ez.


Itt meg tudjátok nézni a felvételt, a részletes leírás a videó alatt van: [link]


Előre is köszönöm a segítséget!



2016. jan. 9. 16:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
2016. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Az alak környezete, a növényzet, még az út szélén lévő fűcsomók is, amik méterekkel közelebb vannak persze full homályosak meg pixelesek, de az alak ugrás közben megállítva lényegében teljesen tisztán látható és elkülöníthető a környezetétől, sőt, még amikor földet ér a bokrok előtt (/között?), pár pillanatig a bokroktól is teljesen elválasztható a sziluettje, szinte világít :D

Leszarom hogy lepontozol, a videó teljesen nyilvánvalóan átverés, és sajnos messze nem egy jó átverés. Fektettél volna bele több időt, legalább agyalhattunk volna egy kicsit :(

2016. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!