Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meditációnál jót jelent a...

Meditációnál jót jelent a zuhanás érzése a meditáció végén? Ezek szerint sikeres volt a meditáció?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam egy théta-healinges videón vezetett meditációt, de csak a végén volt ez az érzés, hogy sötétben zuhanok, amikor a videó készítője mondta, hogy most visszatérsz a földre, stb. a saját testedbe. Előtte nem éreztem semmi különöset. Kicsit meglepődtem mert eddig még soha nem volt semmi ilyesmi egy videós meditációs próbálkozásomnál sem. Elég szkeptikus is vagyok ezekkel a dolgokkal, de ez tapasztalat kicsit megijesztett.

2016. dec. 22. 21:56
1 2
 1/18 Duenna ***** válasza:
Igen, sikeres volt a meditációd. Gyakorold többször, és egészen kellemes érzés lesz a vége is.
2016. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm megerősítést! :) mindenképp gyakorolni fogom még.
2016. dec. 22. 22:07
 3/18 anonim ***** válasza:

Jó lehetett, zuhansz ,de mégse ?

Ha ezt megtanulom biztos egy repülől sem kell majd kiugrani ezért az érzésért .(Csak ha muszáj pl.; zuhan a' gép . )

2016. dec. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Ha fekszel es a tested kelloen relaxalt es a tudatod kelloen eber, akkor a zuhanas erzes lehet a kezdete pl egy tudatos alomba belepesnek...
2016. dec. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Meditáció sikeres ha elérted amit szerettél volna elérni. Mással nincs összefüggésbe.

Ez semleges.

Gondolom, asztrális tested érezted visszatérni. Én is folyamatosan érzem el-el vándorolni magától, mivel én tudatállapot elérés miatt meditálok.

2016. dec. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha a vègèn èrzed, akkor nem csak, hogy a meditáció volt sikeres, de az asztrál kivetülès is. Vagyis elhahytad a tested. Amikor gyorsan hagyod el, olyan mintha kitèpnènek, kiszakítanának, kiugrasztanának, ha lassan akkor èszrevètlen. A visszatèrès szintèn lehet gyors ès lassú is.
2016. dec. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kutyafüle gyerekek! A meditációja végén jutott el oda, hogy a vezetett meditáció hatására elkezdett az alfa szintnél mélyebbre vagyis théta szakaszba jutni az agyi működése. Ez a cél! Legközelebb úgy csináld, hogy a meditáció elején érezd ezt kérdező. Előbb - utóbb sikerül.
2016. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mivel most csináltam először ezért nem tudom, hogy lehet meditáció elején eljutni ebbe az állapotba.Remélem egyszer tudni fogom. :) Igazából már több ilyen videót kipróbáltam, de eddig sosem volt semmi ilyesmi, max. egy kicsit lenyugodtam. De most határozottan éreztem ezt zuhanás érzést, és igen gyors volt, nehéz megfogalmazni, de egy hirtelen lökésre hasonlított. Igazából nehezen tudok szerintem megfelelően nyugodt állapotba kerülni, z első tíz percben hiába próbáltam kikapcsolni, meg figyelni arra, mit mondanak akkora feszültséget, meg nyugtalanságot éreztem, hogy nehéz volt koncentrálni, gondolom kellett az a húsz perc, hogy eljussak ebbe a théta állapotba. Köszönöm a válaszokat! :)
2016. dec. 23. 13:53
 9/18 A kérdező kommentje:
Ma is meditáltam- vagyis próbáltam. Most már az elején éreztem az emelkedés-érzést, meg a gömbben lebegés érzése is megvolt. A végén ugyanúgy a zuhanás, de most- közben valahogy lassítottam, nem volt olyan kellemetlen mint először. Remélem egyre jobban fog menni. :)
2016. dec. 23. 18:19
 10/18 anonim ***** válasza:
Próbáld ki azt a technikát amiben a testedet ès a fizikai világot is egy egybefüggő masszakènt èrtelmezed. Maradj ebben a szemszögben ès menj le olyan mèlysègekbe amilyenekbe csak tudsz. Amiket látsz ès amikre rájössz, ne mond el senkinek elèg ha te tudod.
2016. dec. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!