Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki járta a Balatonedericsi...

Aki járta a Balatonedericsi fekete kastélyban mit tapasztalat?

Figyelt kérdés
Idén Balatonfüredre megyünk nyaralni és az egyik ismerősöm mondta h ők tavaly el voltak Balatonedericsén mert ott van a Fekete kastély ami a legenda szerint több gyilkosság helyszínéül szolgált ennek következtében rengeteg túlvilági entitás lakik a mai napig a kastély falain belül.Mielőtt jönnétek a gúnyos megjegyzéseitekkel kijelenteném h én nem igazán hiszek a paranormális dolgokban csupán egy nyaralási élménynek szánom a kastély meglátogatását elvégre nem minden nap mehet az ember egy több gyilkosság helyszínéül szolgáló kísértetkastélyba.A másik meg az h csak 60 kmre van Balatonfüredtől és ha már a környéken nyaralunk mért ne vigyünk bele egy kis adrenalint.Azt be kell vallanom kicsit azért parázok a kastély meglátogatásától mert mégis csak gyilkosságok helyszíne volt ezért szeretném tudni h ki mit tud róla ill ha aki járt a kastélyban mit tapasztalt.Volt e valami fura bent v hasonlók.

2017. jan. 19. 21:34
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Szellemradar :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Hát te hülye vagy! :D


Ez az év vicce! :D


/Ilyen megsúgom,hogy nincs és nem is lesz!!!/


:)))))))))))))))))))))

2017. jan. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Én már jártam ott. Nem tapasztaltam természetfelettit viszont tény, hogy borzongató az egész hely. No meg persze veszélyes, de nem a szellemek miatt hanem mert nagyon rossz állapotban van. Fura bent nem volt csak szimplán kellemetlen/frusztráló de utólag belegondolva jó, hogy bementünk van benne valami szépség.
2017. jan. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
De van szellem radar.Köztudott tény h a macskáknak és a gyerekeknek nyitva van a csakrájuk és ők látják az olyan dolgokat is amiket mi felnőttek nem.
2017. jan. 22. 14:22
 14/21 Noblesse Oblige ***** válasza:

:O


Hát sosem hittem volna, hogy a csakra szót ilyen szókörnyezetben és magyarázatban látom majd egyszer.

Ez mondat nekem nagyon olyan volt, mintha azt mondanád, hogy a macskáknak és a gyerekeknek nyitva van a torkuk... :D

2017. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
ha nem hiszed keress rá a googlen.
2017. jan. 22. 15:27
 16/21 A kérdező kommentje:
Egy dolgot had tisztázzak az okoskodókkal.Nem azért tettem ki ezt a kérdést h a tudálékos emberek akik azt hiszik h mindent mindenkinél jobban tudnak valójába bunkók mind a raklap le hülyézzenek de lefogadom h ezeknek a tudálékos embereknek már nem lenne ahhoz bátorságuk h be menjenek 1 ilyen gyilkosság vérétől áztatott kastélyba.Annyit kérdeztem h aki járt a kastélyban írja le a tapasztalatait.Nem többet nem kevesebbet.Erre olyanokon lovagoltok mind a csakra meg h hiszek e a szellemekben v sem.Olyan vok mind bárki más este a sötétben félek azoktól a para dolgoktól amiknek a létezésében nappal kételkedek.Nem lehet 100%osan állítani h nem léteznek szellemek és démonok mert történtek emberekkel bizarr fura nem e világi esetek.Vannak horror filmek amik megtörtént eseteket dolgoznak fel pl démonok között,Annabell,Amitivill ,de viszont azt sem lehet készpénznek venni h ezek az entitások létező lények.Amiről nincs tuti biztos információnk felesleges vitatkozni.Szeretném a kommentelőket megkérni h ne térjenek el a kérdésem tárgyától és a fel tett kérdésre válaszoljanak mert a 10 válaszból jó ha 2 nek volt értelme.
2017. jan. 22. 15:43
 17/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, én bementem, nem paráztam, miért tettem volna? Leírtam már, hogy megvan a maga kicsit borzongató és egzotikus hangulata, de ennyi. 2-es voltam.
2017. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Rákerestem, bármelyik romos nagyobb épületben ahová nem szivárog úgy be a fény lehet valakinek mondjuk "félelmetesebb"! :))
2017. jan. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Igazából csak négyen tudjuk,hogy mi

történt ott 1986 szeptemberében.

Még nem tudom leírjam e.?

2017. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Na, írjad! Kíváncsian várjuk :D
2017. jan. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!