Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Most mi történt velem?

Most mi történt velem?

Figyelt kérdés
22 éves egyedül élő nő vagyok és péntek este egy borzalmas dolog történt velem. Éjszaka arra ébredtem, hogy hideg van és felkeltem jobban betakarózni majd egy kis idő múlva azt éreztem, hogy valaki vagy valami lehúzza rólam a takarót fölkapcsoltam gyorsan a villanyt és nem volt ott senki majd azt éreztem hogy kezek lehúzzák rólam a bugyimat. Ekkor már üvöltöttem és sírtam nem tudtam mit csinálni és utána olyan volt mintha valaki szexuális kapcsolatot létesítene velem. Egy kis idő múltán átjöttek a szomszédok és akkor abba maradt minden. Most egy barátnőmnél próbálnék aludni de nem mertem. Ma megyek orvoshoz pszichiáterhez meg a valószínű hogy a templomba is benézek. Valaki tudna segíteni mi történt velem nagyon félek és tehetetlen vagyok, hogy most mi lesz kérem valaki segítsen.
2010. jún. 27. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Valóban szörnyű érzés lehetett, mást nemigen lehet írni, inkább megfigyelőként szemlélem a helyzetet:

Teljesen tudatodnál voltál, vagy olyant éreztél, hogy mintha nem te lennél azaz más irányítaná a testedet?

Viszont ezzel a túlzott vallásosságoddal nem hiszem, hogy elérnél valamit, mi az ami segíteni tudna egy templomban. Inkább neked kell erősnek lenni és tudd, hogy nem bánthatnak.

2010. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egy incubus lehetett.

incubus: Egy olyan lény, ami nőkkel létesít szexuális kapcsolatot.

(Az ellentettje a sucubus, aki férfiakkal.)

Egy papot lehetne hívni, mert el tudja űzni(gondolom) a lényt Isten erejével.

Vagy boszorkányokat is hívhatsz, ők is el tudják űzni.

www.boszorkanyszovetseg.hu

2010. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem mindezt csak álmodtad, volt egy hasonló film amire emlékszem, biztos van több ilyen is .
2010. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha igaz,amit leírtál,akkor módosult tudatállapotban(valamiért érzékenyebb voltál a különféle jelenségere)meglátogatott egy incubus.Valószínű,nem fog visszatérni,de ha mégis,a tudatod erejével(telepatikusan lehet velük kommunikálni)elzavarhatod.
2010. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Horrorra Akadva 2 :D

Egyénként nem lehet, hogy csak álmodtad, és valósnak tűnt?

Tudod, olyan éber-álom vagy mi. Velem is szokott lenni. (Bár engem nem csinálnak meg közben, de más dolgok valósnak látszanak.)

2010. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak almodtad, ezen nem kene aggodnod
2010. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is éber álomnak hiszem.

Inkubus, mint démon, szinte kizárt hogy a síkunkon tartózkodjon, és hogy pont téged szemeljen ki, hacsak nem idéztél egyet szándékosan, és véletlen a nyakadon maradt.

A démonszerű lények elég ritkán jelennek meg, és ritkán kapnak olyan hatalmat az idézőtől, amit kihasználva maradhatnának, ártalmatlan emberekre meg, akiknek köze sincs a démonokhoz, általában véve nem szoktak rátelepedni. Ha ilyen lényben gondolkozol, akkor először azt kell kideríteni, lehet -e bármi ami egy ilyen démont érdekelhet benned. Bármi ami hatalmat vagy többlet tudást ad neki.

2010. jún. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!