Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történt velem tegnap?

Mi történt velem tegnap?

Figyelt kérdés
Este az ágyban olyan fura érzésem volt. Olyan mintha zuhanék valahonnan. A testsúlyom sem éreztem csak olyan furcsa volt. Lehet h az az egy poháár cola megártott.
2010. máj. 11. 20:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen már velem is megesett, szerintem fáradt voltam és álomba akartam zuhanni. De lehet, nem is voltam akkor álmos, már nem emlékszem, csak egy ötlet volt. Jobbat nem tudok.
2010. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
53%
Én tudom! Ilyen velem is elő szokott fordulni. Bizonytalan, szomorú lehetsz, vagy valami rossz történt veled. Csalódás ért ilyenek na puszi
2010. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Régebben elalvás előtt nekem mindig volt ilyen. Csak az volt a jó, hogy tudtam, hogy akkor el fogok aludni.
2010. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Elalvás elött nekem is szokott ilyen lenni..,és pár perc múlva már alszom is!:)
2010. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Ilyen velem is volt, bár furcsa mód az éjszaka közepén, és utána rögtön felébredtem. Nem tudom mitől van de jó érzés :), és visszaaludni sem nehéz utána
2010. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
"Bizonytalan, szomorú lehetsz, vagy valami rossz történt veled." Nah ez egy nagy blődség!!
2010. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Egyedül voltál abban az ágyban?
2010. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%

Figyelj! Elraboltak az UFÓ-k. Ez bármikor megtörténhet. Egyet tudok csak tanácsolni! Szorgalmasan böngészd a horoszkópokat és ott majd megmondják, hogyan tovább?!

(Ha mindezt elhiszed, akkor Te vagy a Föld legnagyobb Balekja!)

2010. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
hmm. ilyen velem is történt. .. nem akarlak megijeszteni. .. de ilyenkor a lelked kiakar menni a testedből. ha nem félsz, akkor csináldd meg .:) elvileg jó érzés, nemtudom. meg vissza lehet mászni a testbe, mert a test és a lélek egy "fonallal" van össze kötve, igy soha nem szakadnak el egymástól (kivéve halál után ).
2010. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Én régebben időnként azt éreztem este lefekvés után mintha körbe körbe forogna az ágyam. Utána mindig hamar elaludtam.
2010. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!