Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Médium, tisztán látó, tisztán...

Médium, tisztán látó, tisztán érző. Melyik micsoda pontosan?

Figyelt kérdés

Kártyajós, rúnajós stb. Melyiknek milyen képességeik vannak?


Köszi


2011. máj. 14. 01:30
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
mindegyik képes átb*szni
2011. máj. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A pszichikai hatodik erzek az a folyamat, amelynek soran a gondolatok es informaciok atugranak egyik szemelytol a masikig.

pl. Ahogyan egy medium eszleli az masik szemelyiseg agyanak az energiajat.

A tisztanlato lelki szemevel latja ezeket, vagy a medium szavakat hall a fejeben, amelyek leirjak a szemelyiseg eletenek bizonyos reszleteit /tisztanhallas/, illetve erzi az illeto gondolatait, erzelmeit es elkepzeleseit /tisztanerzekeles/.

Viszont Akik ezzel a kepesseggel rendelkeznek, azok nem fognak joslassal foglalkozni, esetleg utmutatast adnak.

2011. máj. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 homo ludensz ***** válasza:
Úgy van ahogy az előttem szóló írta,bár az hogy valaki azt állítja hogy "lát" azt azt te nem fogod tudni ellenőrizni.A kártya vagy egyéb jóslást az akit valóban érdekel és van elég szorgalma,bárki elsajátíthatja. Megtanulja a kivetési formációkat a lapok jelentését önmagukban és az adott szituációban kivetett lapok vonatkozásában és már csak folyékonyan meg győzően kell tudnia feléd kommunikálni.
2011. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. máj. 14. 10:17
 5/9 BlackSword ***** válasza:

Mind sarlatán, aki pénzért kamuzik valamit... Rövidre vágva mind csaló... De az "vizsgálat" mégis eléri a célját, mert kifizeti a sok barom...


Tisztán látó... Hát aki nem szemüveges, az mindenki tisztán lát...


Börtönbe az ilyen csalókkal, ha már van erre büntetőjogi törvény... Ugye... Üzletszérűlég elkövetett csalás...

2011. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát a médiumok és kártyajósok látják a "jövőt", ruhajósról nem hallottam nem is értem mit lehet egy ruhán megjósolni ennek nem igazán van értelme a tisztán látók és tisztán érzők szerintem a kettő ugyanazt tudja de hogy mit azt inkább passzolom valaki másnak.
2011. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
rúna, nem ruha
2011. máj. 15. 16:25
 8/9 anonim ***** válasza:
OH! XD Bocs elnéztem. :)
2011. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SennaHikari válasza:

A médium képes kapcsolatot teremteni a szellemvilággal és tisztán látó is.

A tisztánlátás azt jelenti, hogy lát olyan dolgokat, amit egyébként nem. Gondolok itt az ESP gyakorlatnál használatos kártyákra, a léleksíkon tevékenykedő lelkeket.

A tisztán érző pedig érzi mások fájdalmát, érzéseit és gondolatának rezgéseit.

2013. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!