Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van itt Budapesten olyan...

Van itt Budapesten olyan jósnő aki ténylegesen ért a jósláshoz, és nem csak átverés az egész?

Figyelt kérdés
Vagy olyan online jósnő aki tudna nekem átverés nélkül tényleg jósolni? Régebben volt egy ilyen fórum de azóta eltűnt és ráadásul a nevét is elfelejtettem :S
2011. júl. 26. 16:42
 1/8 tifike válasza:
én egy josnö vagyok akármit megmondok neked csak nem pesti
2011. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tifike válasza:
tudok most is josolni neked ha megadod hozzá a kellö informáciot
2011. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
irtam neked privatban!
2011. júl. 26. 17:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem létezik olyan, hogy jóslás. A jósok csak benyelik a pénzedet és hazudnak egy jó nagyot amit még el is hiszel.
2011. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is tudok jósolni neked az alapadatok megadása után.
2011. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tifike! Én is írhatok neked? És milyen infok szükségesek?
2011. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, kedves kérdező, én is tudok jósolni cigány kártyából, a visszajelzések alapján jókat szoktam mondani, írj privibe, ha érdekel!
2011. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
persze én is tudok jósolni ide megmondom neked hogy ember vagy van két kezed meg két lábad(jó esetben)és azt hiszem 2 szemed is van hanem tévedek
2011. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!