Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményed - jósnő?

Mi a véleményed - jósnő?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm, közeli, így megbízom benne, soha nem hitt ilyesmiben, ahogyan én sem. Elment egy jósnőhöz, mert miért ne, aki olyan dolgokat is mondott róla, amit kb. senki nem tudhat, és nem is általánosítás, eü.-i például, de nem olyan, ami látszik. Ezen kívül persze mindent a magánéletéről, ami szintén nem általánosítás volt. Barátnőm teljesen ledöbbent. Ez hogy lehet? Tényleg konkrétumokról beszélek.
2011. szept. 6. 14:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%

Miért nem halloni/olvasni soha ilyesmit:

"Jósnő nyerte a lottó 5-öst!"


Na ez a véleményem.

2011. szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, én se értem, hogy akkor pl. minek kell bejelentkezni hozzá?:) De a tény az tény, ebben az esetben, és nem értem:)
2011. szept. 6. 14:59
 3/19 anonim válasza:
49%
ooo hát nevetségesen sok pénzért én is jósolok neked! és amúgy láttam előre hogy felfogod tenni ezt a kérdést;)
2011. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
értem, hogy viszonylag komolytalan téma, és meg is értem, de itt éppen másról volt szó, ezért lettem volna kíváncsi véleményekre
2011. szept. 6. 15:19
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
nézd meg egyszer a mentalistát, vagy a hazudj ha tudsz-ot ;)
2011. szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

láttam, elég sokat:) a hazudj, ha tudsz-ból

na de azt, hogy valakinek térdműtét miatt csípődik be évente 3-szor a dereka...azt honnan? (műtét helye nem látszott, derék épp jól volt, nincs látható jele)

2011. szept. 6. 15:41
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

A jósok nagyon jó intellektuális képességekkel rendelkeznek (a bénábbak hamar lemorzsolódnak) és az arra fogékonnyal képesek BÁRMIT elhitetni.


Nem hiszed el?

2011. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Zimu ***** válasza:
92%

Elöszzör is: Egy jós nem fog egész nap azzal foglalkozni Hogy ma ki megy el hozzá. És honnan tudod, hogy nem ők nyerik meg akkor amikor megnyeri vki??? (költői kérdés...)

És általában nem tudnak számokat jósólni (módszertől függ)

ÉS az eredeti kérdésre válaszolva: A kártyák sok mindent elmesélnek...

2011. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Utolsónál a pont!


Amúgy azt sem mondják be a hírekbe, ha egy pék vagy egy közgazdász nyerte a lottót. Mert ez TITKOS!!

2011. szept. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
Az viszont NYILVÁNOS, hogy épeszű és normális életű ember nem költ ilyenekre, csak többnyire az 50 fölötti nők.
2011. szept. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!