Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kapcsolat egy túlvilági lénnyel?

Kapcsolat egy túlvilági lénnyel?

Figyelt kérdés

Szeretnék kapcsolatot teremteni egy démonnal, ufóval, istennel, angyallal, vagy egyéb másvilági teremtménnyel.

Valakinek bármi tippje hogy lehet?

Entitás is jó.

Leszeretnék feküdni velük.



2020. dec. 17. 09:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Erre vannak a pszichoaktív cuccok, de azok nem éppen legálisak.
2020. dec. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Inkább ne! Jobb célt nem tudnál kitalálni magadnak?
2020. dec. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ennél jobbat lehetetlen.
2020. dec. 17. 10:06
 4/25 anonim ***** válasza:
59%
Én néha olvasni szoktam ezekkel kapcsolatosan pl vámpírokkal is,de nem tudom,hogy létesítenek e velük kapcsolatot
2020. dec. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

Az általad felsoroltaknak több eszük van annál, minthogy önként jelentkezőkkel lefeküdjenek.

Ha az ördöggel akarsz huzamosabb kapcsolatot, házasodj meg.

2020. dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

És melyik az a lény amelyiknek kevesebb esze van és benne lenne? :D

És persze nem evilági ember vagy állat. :P

2020. dec. 17. 10:34
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, hogy mennyire lehet ez épp kérdés, de vegyük az elsőt. Miért akarsz velük lefeküdni?

Milyen nemű vagy? Hány éves?

Ha ezekre nem akarsz válaszolni itt, megteheted privátban is, mert tényleg érdekel a válaszod.

2020. dec. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Most a kérdést félig meddig poénnak írtam ki, de közben érdekelne is egy komolyabb hozzászólás. :D

23 éves férfi.

Démonnal már volt 1-2 találkozásom, bár nem olyan módon, hogy bármi ilyesmi lehetséges lett volna. Örülök ha emlékszek a beszélgetésünkre.

Amióta eszemet tudom úgy érzem, ez nem az én világom. Sokkal inkább élnék egy fantasy világban. Viszonylag jól nézek ki és társasági életem is van tehát boldog az életem. Mégis mintha nem ez lenne a valóság.

Elsősorban találkozni szeretnék velük, a közösülés pedig már tényleg egy álom szinten van. Ha sikerül az első álmom megyek a következőre. :D

2020. dec. 17. 10:43
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Hogy találkoztál demonnal?
2020. dec. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
En foglalkozom witchcrafttal, de ilyen faszsagot csak tiktokon lehet talalni lmao, felejtsd el.
2020. dec. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!