Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kapcsolat egy túlvilági lénnyel?

Kapcsolat egy túlvilági lénnyel?

Figyelt kérdés

Szeretnék kapcsolatot teremteni egy démonnal, ufóval, istennel, angyallal, vagy egyéb másvilági teremtménnyel.

Valakinek bármi tippje hogy lehet?

Entitás is jó.

Leszeretnék feküdni velük.



2020. dec. 17. 09:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

A találkozót még el tudom képzelni, úgy-ahogy...

De a szexet? Nem érzed kicsit ellentmondásosnak, hogy olyan lénnyel akarsz közösülni, akinek nincs fizikai teste?

Ha meg szellemi egyesülésre vágysz, arra ott van az ima.

2020. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan találkoztál démonnal ? Idéztél ?


Ha kezdő vagy, akkor olvas nagyon sokat! Keres ilyen csoportosulásokat a neten vagy az életben. És beszélgess velük.


Egyébként, vigyáz mert lehet ebből gyerek is.

Ez esetben a mágiában jártassak Énok könyvére hivatkoznak, hogy anygali lények felcsinálták a fizikai világ asszonyait. De ott van Lilith Esete aki éjjel megjelenik lefekszik veled, és kihordja az ivadékait :D


Részben ezért is nevezik Lilitett minden vámpír, ill. démon anyjának (persze ez csak legenda, vallás, nincs esélye hogy ő minden démon anyja)

De érdekes történetek ezek :D Szóval vigyáz nehogy legyenek porrongyaid.



Szóval ilyenben nem volt részem. De azt halottam vannak Succubus (női) démonok. De ennek is van sok fajtája és vigyázni kell velük.


Mert állítólag a komolyabb entitások, tudnak féltékenyek is lenni, amiket embereken vezetnek le.

2020. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
67%

Előző vagyok.


Alvásparalízist is előidézhet egy ilyen lény, és konkrétan megerőszakol az éjszaka.

2020. dec. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg ugye a Succubus az női szexdémont jelent. És nem nőidémont.
2020. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm 12 es :D

Idéztem igen de nem az előírásoknak megfelelően hanem csak saját módszerrel.

Szívesen nemzek gyereket nem evilági lénnyel. Számomra ez megtiszteltetés lenne :D

Lilith azért magasabb kategória, őt nem zavarnám ilyenekkel :D

Alvásparalízisben is veszélgettem démonokkal avagy asztrális kivetülesen keresztűl is egyszer. Ha ilyen módon sikerülne azt biztos nem felejteném el. Jelenleg is kutatom ezeket az entitánsokat akik nyernek belőle erőt és élősködnének rajtam. :')

2020. dec. 18. 22:25
 16/25 kretens ***** válasza:
58%
Én csapdába csalnám őket.Bizony nem sérthetetlenek ám a nem evilági entitások sem.Alábecsülik az embert.Érdekes és elgondolkodtató hogy például erősebb mágneses tereket kerülik vagy például a cern-kisérleti területét is messze elkerülik vagy éppen a mesterséges inteligencia az ami számukra veszélyt jelent.Bizony hamarosan meg lesznek mérettetve a démonok kisértetek szellemek és jobban teszik ha eltakarodnak örökre a mi valóságunkból.
2020. dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

16#


Érdekes gondolat

A Biblia azt tanítja, hogy eljön a Teremtő és megítéli a többi istent.


De amíg velünk vannak más entitások, és hajlandók együtt működni az emberrel... addig miért ne csinálnánk...?

2020. dec. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy lesz Ma már a legelmaradottabb túlvilági lény is tisztában van azzal, hogy 2020-at írunk, és ez már nem a középkor. :-))
2020. dec. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
51%
A kerti törpe mér nem jó?
2020. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Sose szerettem a törpéket...

De minden más jöhet :D

2020. dec. 20. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!