Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért érzem kb egy hete, hogy...

Miért érzem kb egy hete, hogy meg vagyunk átkozva? Már nagyon ki vagyok...

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pont ma egy hete, hogy állandóan csak rossz dolgok történnek velünk rossz hírek, elromlik minden, stb...

1 hete egy nyugodt napunk nincs mert mindig csak a rossz dolgok amit ahhoz kötök, hogy itt járt a "testvérem"..aki már nem egyszer kib@szott velünk, hülyének nézett, lehúzott, jogtalanul olyan dolgokat híresztelt rólunk leginkább anyáról amik nemhogy nem igazak, hanem konkrétan az ellentéte annak ami van de ezeket inkább nem is részletezném.

Szóval 1 hete csütörtökön itt járt, pénzt kért nem is keveset, anya természetesen nem adott neki ezek után főleg, mivel amúgy minden pénzét piára, bulikra költi, aztán úgy van vele hogy majd a muter kifizeti de ebből elég volt örökre + mi sem vagyunk túl jól most anyagilag..mióta elment megállás nélkül rossz dolgok történnek először is rá 10 percre magától leesett és eltört 2 új tányér, aztán bedöglött a kézi porszívónk, utána a másikat akartam használni amit kb 1 hónapja kaptunk eddig teljesen jól működött erre érdekes módon az is bedöglött..utána aznap este elromlott az elektromos roller, utána másnap reggel az elektromos cigi, utána éjszaka arra keltünk, hogy leesett a képem a falról amit én festettem és be is szakadt kicsit amit nagyon sajnálok, utána kék halált kapott a gépem, aztán a párom laptopja magától kikapcsolt és nem akart visszakapcsolni...de ez még nem volt elég,lementem egy kicsit fényképezni hátha kikapcsolódok egy kicsit, erre magától kikapcsolódott a patent a táskámon, a gépem nyilván leesett a betonra magasról, eltört és már csak homályos képeket készít..a többit már inkább nem is írom mert már túl hosszú lenne de ez csak egy töredéke, én tényleg azt érzem, hogy az élet direkt azokat a dolgokat veszi el aminek a legjobban örülök és ami a legkedvesebb (volt)számomra... Már alig van pár dolog ami működne így az 1 hét alatt.

Higgyétek el nem csak kitaláltam ezeket, hihetetlennek tűnik és egyszerűen már nem hiszem el.

Mit tegyek, hogy vége legyen már az egésznek?? Mellesleg tesóm van mindig benne ezekbe az ezotériás, átkos dolgokba...komolyan képes lett volna és az élet hagyja ezt mikor teljesen jogtalan az egész??



2023. jún. 8. 12:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám hogy nem vagy megátkozva, ez csak egy ilyen időszak. Nálam is elb@szódik minden és rengeteg más ismerősömnél is. Komolyan minden 3. Ismerősömnek meghalt vagy kórházba került valakije (nekem is) el kellett költöznie, kirúgták, extrán sok a munkahelyi stressz és bizony közülük is sokaknak úgy elromlik minden ami elromolhat. Azok az ismerőseim akiknek van valami mentális problémájuk na ők így egymástól függetlenül mélypontra kerültek és nem tudom melyikükhöz fussak előbb beszélni hátha jobban lesznek.

Én azt mondanám hogy ne stresszeld magad vele, csak maradj erős és húzd ki még egy darabig. Egyébként a legtöbb esetben ha egy tojást végiggörgetsz magadon és azt vízbe töröd és látsz benne tüskéket az a rossz energia és esetleges rontás amit a tojás magába nyelt. Ezzel is tudsz kicsit segíteni magadon.

2023. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Osztán mit foglalkozol vele??

Rosz helyen èltek ahol a gondok megtalálnak. Ennyi!


Ha a rosszat keresed csak azt fogod meglátni.


Ez olyan minta veszel egy Harly Davidsont ,,az fog feltünni hogy nem vagy különleges mert már szinte mindenkinek van. Most meg látni se látsz egyet se!

2023. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Spirituálisként hiába hiszek Jézusban, mert átok létezik és 2 évet tönkretett nálam! Nagyon sokat tapasztaltam ezzel. Mágiáról mágiára és csalóról csalóra mentem, míg végül 2 vagy 3 személy küzdötte le párom skizofréniáját! Visszaállt az eredeti állapotára.
2023. aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13-as értem én hogy a mentális egészség tabuként van kezelve, de ha valaki skizofrén tüneteket produkál nem szégyen pszichológushoz menni, esetleg befeküdni a pszichire egy-két hétre. A pszichológus, pszichiáter is ugyanúgy orvos és ugyanúgy értünk vannak. Nem vagyok szkeptikus, sőt elég komolyan benne vagyok az okkultban és ennek ellenére mondom (és más valóban hozzáértő is ezt mondaná) hogy az orvost nem helyettesítheti a mágia. Először doki, azután lehet próbálkozni a rásegítésre mágikusan. Mert azért könyörgöm... Mindenkinek illene tudnia hogy a mágia LÖKETET ad a dolgoknak de ha a fizikai síkon nem teszel érte, nem fog megoldódni a problémád akkor sem ha a legnagyobb tudású okkultistával vagy keresztény pappal is beszélsz. (világnézet kérdése, ha keresztény vagy, inkább a saját vallásod megoldását keresd, azt is elmondom hogy miért)

Egy részt már van egy vallás amiben valamennyire jártas vagy, és már kialakítottál vélhetően egy kapcsolatot a keresztény istennel, ergo sokkal gyorsabban lesz eredménye a dolgodnak. Ha te keresztény vagy egy részt (valljuk be) egy féltékeny istenség vigyáz rád aki nem kedveli a többi vallást, és nem nézi jó szemmel ha pl tőlem kérsz segítséget. Más részt nem ismered az okkultot, nem látod jól a buktatóit és sokkal-sokkal nagyobb eséllyel futsz bele kóklerekbe akik lehúznak.

Szerény véleményem szerint minden vallás egyformán valid. De ha én nyugati okkulttal foglalkozok nem fogok a keresztény istenhez imádkozni hogy "hallod nem követtelek és ezután sem foglak úgy tisztelni ahogy te azt elvárnád a híveidtől de azért segíts már légyszi" mert ez finoman szólva is taplóság.

2023. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A mentalista mikor csinálja a trükköt akkor ugyebár hallja a gondolatokat hisz a mentalista képes mássá válni. Ördög bújt belé. Más szemével látja a világot. Nem lehet hogy az alakváltás mitológiában igaz? kígyóistenek, drago,reptilianok a ördögök?
2023. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!