Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a rontástól?

Figyelt kérdés

Már lassan két hete érzem hogy olyan mintha valaki átkozna, rontást küldött rám.

Pl;

- Házfelujitasba kezdtünk nem jó semmi... Lemondják a szakik, az is tönkre megy, ami eddig jó volt...

- Ma lett volna egy megbeszélt találkozóm, elfelejtett szólni az illető...

- Ráadásul csütörtök óta olyan paranoia van rajtam hogy ha elmegy mellettem két kolléganőm beülnek valahova már azt hiszem rólam beszélnek. Megbíztak egy nehezebb feladattal azt hittem hogy azért hogy elrontsam és fogást találjanak rajtam.



Egyszerűen nem tudom ki és hogyan (de nem is érdekel) átkozott meg, olyan antiszoc vagyok alig beszélek valakivel, azoknak is kb csak bólogatok...


Szóval segítség. Valaki mondjon valami házi praktikát hogyan tudok átkot törni. Nem akarom én visszaküldeni senkinek (még félek hogy az is visszaüt) ha valaki ilyen keserű és szomorú hát legyen boldog a szerencsétlenje. :( Csak rólam valahogy lehessen leszedni.


Köszönöm.



2023. aug. 7. 17:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha kis rontás helyett átok, akkor az képes bármit és bárkit leválasztani rólunk. Attól függ, hogy milyen és milyen célokkal került fel. Ezt csak boszorkány vagy médium mondja meg. A Facén van rakás boszorkányos csoport, illetve én Samu Gabit ajánlom az egyikből. Ha átok, akkor azt magunktól nem lehet leszedni. Nekem Gabi és a netről Titánia Titanilla segített párkapcsolati átok ellen 2 év után.
2023. okt. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!