Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Érdekesnek tartanál olyan...

Érdekesnek tartanál olyan meztelen erdei szertartást, amely energetikailag a természettel és saját természetünkkel alkot egységet?

Figyelt kérdés

dec. 28. 13:40
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
0%

24

ez a lényege a meztelen önismeretnek!

azonnal összeomlanak a falak, nem kell sok idő ahhoz, hogy mindenki magát adja, merthogy nincs más választás. szüóval igen, abszolút van értelme és mellesleg vannak erről cikkek is, kevésbé prűd országokban szoktak is ilyeneket szervezni.

és érthető a logika: ha ott vagy meztelenül egy rakat idegen között, esélyed sincs megjátszani magad, ott abban a pillanatban azonnal vége mindenféle színészkedésnek és kénytelen leszel saját magad lenni.

dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem vennének túl sokan részt rajta, ma a rejtett kamerák és műholdak világában. Az egész világ be van kamerázva szinte, nem beszélve arról hogy már messziről is milyen képeket tudnak csinálni a telefonok is.
dec. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

31-es, már miért ne tudna magát valaki megjátszani meztelenül?

32-nek meg igaza van. Legnagyobb gond nem a pucérság lenne, hanem a bizalom a többiekben. Egy ilyen rendezvényre egy nő sem merne elmenni, viszont tele lenne kanos pasival, akik az álszenteskedő önismeret mögé bújva próbálna kukkolni.

dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

A meztelenség nem több, mint egy lehetőség, hogy valaki változzon és másképp viszonyuljon az emberekhez és a természethez. Lehetőség arra is, hogy kifejezzünk valamit magunkból.

De a meztelenség nem garancia arra, hogy a változás megtörténik, vagy hogy valaki nem akar ezzel visszaélni.

Szerintem lehetne ezt jól kezelni, csupán nyitottság és fokozatosság kérdése. De jelenleg nincs nyitottság nagyon.

dec. 29. 13:51
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a Szájeréknél is valahogy így indult a dolog.
dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
95%

De kinek kellene jól kezelni, meg nyitottnak lenni? Mert aki kukkolni jön, az nyilván nem akar, nem fog megváltozni. Vagy esetleg nekem kéne kedvére tenni azzal, hogy elmegyek pucérkodni, hogy legyen neki látnivaló?

Mondom szaunában sem szokott működni. Itt sem fog. Nem az emberek nem nyitottak, hanem van néhány barom, aki egyáltalán nem akar ónfejlödni, csak azt lesi, hogy hol élhet vissza mások bizalmával.

dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
74%
De hát már mindenkinek műmelle van, rajzolt szemöldök, mindegy az a néhány ruha, nem amiatt fog valaki egységet alkotni hogy nincs rajta még egy fűszoknya se.
dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
31. Értem. Nincs szükségem arra, hogy akárkit, bármilyen viselkedéssel el kelljen fogadnom egy kényszeres helyzet miatt, nekik sem engem. Ha pl valamelyikük természetes személyisége egy perverz, nekem ezt miért kellene elfogadnom, ha nem akarom? Szóval menjen aki akar, de biztos, hogy lesz aki kellemetlenül fogja magát érezni, lesz aki vissza él a helyzettel és én pedig az elsők között leszek aki nem megy. 😄 Nem kötelező mindenkinek mindennel azonosulni, mindenkinek mindent elfogadni és szeretni meg hasonlók. Ez a New age-es tévképzet csak kaput nyit a ragadozóknak. Mindenki más meg fogadjon el mindent. Nem kell. Én sem várom el, hogy mindenki mindenben egyet értsen velem.
dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
0%

Igen , ezt nagyon jo ötletnek tartom. Meztelenül az emberek nyitottabbak, elfogadobbak.

Aki elfogadó, elégedett önmagával, mindegy milyen a teste, nem fél meztelen lenni.

dec. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
88%
Jó amikor valakit bepaliznak ezzel a szöveggel aztán később ki akar lépni a szektából de már ott vannak a képek.... Remélem nehezebb helyzetben lévőket nem fogtok bepalizni, aki pl válságban van valamik miatt. Van aki fürdőruhában is nyitott és elfogadó. Vagy bármiben, ami kifejezi az egyéniségét.
dec. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!