Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Érdekesnek tartanál olyan...

Érdekesnek tartanál olyan meztelen erdei szertartást, amely energetikailag a természettel és saját természetünkkel alkot egységet?

Figyelt kérdés

dec. 28. 13:40
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
73%

22 és 24 vagyok SRÁCOK RÁJÖTTEM A MEGOLDÁSRA

Ha ki akarod szűrni a ragadozók egy részét (lássuk be 100%-ban nem biztos hogy működik) de az ilyen kretén marhák akik csak melleket bámulni meg zaklatni mennének, az esetek nagy százalékában rettegnek a melegség gondolatától. Tehát ha azzal kezded hogy meleg emberek is részt FOGNAK venni a szertartáson azzal betriggerelheted a "Uristennemvagyokb*zi" pánikgomjukat és nem jönnek el :D

Nem 100%-os megoldás de a leg látványosabban kellemetlen és idegesítő emberek ellen ez szerintem nagyon jó szóró lehet 🙂

Kedves kérdező. Bár az önismereti pucérkodásnak nem sok értelmét látom, én már rituáléztam meztelenül csoportban, és az egy nagyon jó élmény volt a következő pontok miatt:

1. Senki még csak megközelítőleg sem nézett senkire úgy ahogy bizonyos emberek csorgatják a nyálukat a strandon. Mindenki a szemébe nézett a másiknak és volt ott már gyakorlott emberke aki azonnal oldott hangulatban ügyet sem vetve a sok pőre ábrázatra (annak ellenére hogy hetero férfi volt)

2. Legalább egy éve ismertük egymást

3. A társaság nagy része a saját neméhez vonzódott és biztonságérzetet nyújtott a tudat hogy mivel mindenki érezte kiszolgáltatottnak magát (vagy azért mert meleg vagy azért mert egyszerűen nő) és nem tenné senki a jelenlévőkkel azt amit az életben megtapasztalt.

Egyébként nagyon támogatom BAZS válaszát, ez egy zseniális ötlet.

dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!