Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » VAn olyan hogy szerelmi mágia?

VAn olyan hogy szerelmi mágia?

Figyelt kérdés
Sokaktól azt hallom hogy badarság de van aki azt mondja van ti mit gondoltok mondjatok néhányat léccí jöhet a link is
2011. márc. 7. 15:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak van igaza.Én is gondolkodom ilyenen ugyanis a padlón vagyok de az van a fejemben, hogy többet ártok vele mint használok.Elég ha egy ember szenved még akkor is ha megszivatták az illetőt.
2011. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nóri még ha nem is lenne (mert ugye van..) akkor sem kéne hülyeségnek mondani. Nemrég láttam egy nagyon frappáns választ az egyik válaszolótól itt GYK-n. Valahogy így szólt: Évszázadokkal ezelőtt az emberek sosem tudták volna elképzelni az elektromosságot, de aztán jött valaki aki bebizonyította hogy létezik, azóta mindenki elhiszi hogy van ilyen. Ez is ugyan ilyen, csak manapság már nem lehet virtuálisan megmutatni, úgyhogy menj el szépen egy jóshoz (olyanhoz akinél nem kell fizetni, nehogy lehúzásnak vedd [ritka de van ingyenes]) és ott nem csak arról fog neked hablatyolni hogy mi történik veled, hanem meg tudja mondani hogy mit rontasz el épp az életedben, min kéne javítanod, hogy viselkedsz az emberekkel stb.. Nagyon meg fogsz lepődni, pedig ez még nem is nagy ördöngösség. De ha makacs vagy, és nem hiszed el, akkor csak nyugodtan, senki nem erőlteti, de légyszives ne itt oszd meg a véleményedet a mágiáról. (gondolok itt arra hogy ez hülyeség..)


A válaszra válaszolva pedig: Létezik. Nem nehéz megcsinálni, elég egyszerű csak koncentrálni kell. Többféle módszer van, barátod a google majd megmutatja neked, valamelyik biztos működik. DE! Nem ajánlom. Egyik ismerősömön is használt külföldön egy lány, úgyhogy miatta ott is maradt egy ideig. Valahogy úgy érezte hogy vele kell lennie, de nem szerette, sőt valamikor rosszul is érezte magát emiatt, de mégis úgy érezte hogy ott kell lennie. Tehát ő menni akart, a mágia viszont ott tartotta. Nem tudta mi ez, ezért egy darabig szerelmi mágiával éltek együtt. Aztán elment egy jóshoz aki felismerte a rajta lévő szerelmi mágiát, úgyhogy meg kellett mondania a nevét, és másnapra levette róla. Nemsokkal utána haza is jött. Ez előtt még én is néha eljátszottam a gondolattal hogy hátha kipróbálom, baj úgyse lehet belőle.. De nem, ez tényleg veszélyes.

2011. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!