Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy nálam jóval idősebb nővel...

Egy nálam jóval idősebb nővel szeretnék összejönni, milyen szerelmi mágia van? (aki nem hisz benne stb. az ne írjon)

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 07:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
Én nem ismerek semmi mágiát,de megkérdezném,hogy anélkül nem megy a hóditás? Ha nem vagyok indiszkrét ,hány éves vagy és milyen idős a hölgy?Csak kiváncsiságból kérdezem,amúgy sok szerencsét ;) .
2011. máj. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
én 17 ő 48
2011. máj. 22. 08:29
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Hűha nem sok ez egy kicsit? Szerintem 10 év még bele fér, de ennyi?Te még nagyon fiatal vagy,ő az anyukád lehetne. Ha össze is jön arra számítanod kell, hogy sokan bántani fognak érte.
2011. máj. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
38%
A hölgy a tanárnőd?Szerintem sok ez a korkülönbség nagyon.Hosszú távon ez nem müködne,a hölgy ha reálisan nézi a szitut,sosem menne bele ilyen kapcsolatba.Édesanyáddal milyen a kapcsolatod?Nem érted félre a hölgy kedvességét,figyelmességét?Nem bántásból kérdezem,de nem anyakomplexus inkább ez?Neked korban hozzád illő lányra lenne szükséged.Ok,lehet,hogy az idősebbekhez vonzódsz,ha még mondjuk 10+ lenne a korkülönbség az is elfogadhatóbb lenne.
2011. máj. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%

Hát igen. Ekkora korkülönbséggel ehhez mágia kell. Még szerencse, hogy nincsen szerelmi mágia.

Inkább keress valaki mást

2011. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
15%
Gondolj bele, mikor te 27 leszel, ő már majdnem 60. Szerintem keress egy fiatalabb társat.
2011. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%

Kedves Hozzászólók!


Voltatok ti már valaha szerelmesek?? Mert ha szerintetek ez úgy megy, hogy "keress valaki mást", akkor nem tudjátok, mi a szerelem.

Mindamellett a kötést én sem javaslom, ugyanis az nem szerelmet hoz létre, hanem valami olyasmit, mint a HP-ben az imperius átok. Azt meg gondolom nem szeretnéd, hogy csak azért legyen veled, mert valami felsőbb erő erre kényszeríti a lelkét. :)

Hidd el, gyönyörű szakasz egy kapcsolatban a hagyományos udvarlás! És igen, ebben benne van az is, hogy nem lesz belőle hosszú távú kapcsolat; sőt az is lehet, hogy nem fogtok összejönni; de az esély benne van, hogy mégis. És mindenképp gyönyörű élményeket szerezhetsz. :)


Szép napot neked!

ParlanDo

2011. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
Nekem menyasszonyom van, igen tisztában vagyok vele mi a szerelem. De beláthatod hogy az a kapcsolat soha nem működne még varázslattal sem.
2011. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%
Én belátom, de nem én vagyok az illető hölgybe szerelmes. :)) Ezt azért belülről mindig másképp látja az ember.
2011. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez is igaz, de az is lehet hogy nem is szerelem csak valami tini fellángolás féle.:) Inkább arra a varázslatra kérdezz ami megöli a szerelmet, ha az érdekel kedves kérdező, csak dobj meg egy maillal.:)
2011. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!