Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Margit sziget miért olyan...

A Margit sziget miért olyan elvarázsolt hely?

Figyelt kérdés
Amikor ott járok, mindig olyan furcsa hangulatom van, olykor rosszul is érzem magam, időjárástól függetlenül. Mi lehet ennek az oka, sok rossz dolog történt/történik ott, ami ezt válthatja ki?
2012. ápr. 6. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Hát, gyilkosságok történtek már ott, de nem tudom, ehhez van-e köze a furcsa érzésednek.
2012. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor érzem ezt ha bizonyos emberek hozzám érnek. De nem mindenkivel. És általában akiknél igen hamar beigazolódik, hogy nem szabad bízni/találkozni vele többet.
2012. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig furán érzem magam ott... Főleg a Margit híd felöli részén.... :/ A várromon túl már szinte semmi bajom nincs, a nagy réten jól elvagyok :D

Embereknél is érzem azt, amit az előző válaszadó... :O

2012. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 zsoolti8917 válasza:
5%
a margit hidot egy kulonos aura veszi korul es figyelmeztetlek nyaron junius 18-an ne menny a margit szigeten keletnek mert ha a part menten halacc egy kicsit belyebb akkor olyan rezonalis rezgesek lesznek amik megcsumlassak a folden majd keletkezik a barna hang es sajna befo_sol :/ sajna ez van True Story.:S
2012. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Jézusom. Párom napi 8 órát tölt ott (26-os busz egyik vezetője), és az ég világon semmi baja, nem szállta meg szellem, vagy ufó, nem ölték meg, nem lett zombi, nem erőszakolta meg egy csapat meleg néger, meg semmi. A szigeteknek alapból van egy hangulatuk, de szerintem nincs benne semmi vészjósló. A Blaha Lujza tér este 8 után, na abban már inkább van... :D
2012. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
a margit szigeten az évek során (értek itt sok sok évet:D) rengeteg esemény történt. ezeknek van egy lenyomata a térben, szerintem ezt érzed. Téremlék, egyéb szellemek, stb. Te érzékeled ezeket. Ez van. együtt kell vele élni. Nem mindenki tudja venni ezeket a jeleket.
2012. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 CyberSniper válasza:
77%
...nem lehet azért, mert túl sokat vagy a lakásban ( pontosabban mindig ) , és már émelyegsz ha fák közé mész???
2012. ápr. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ferry123 ***** válasza:
100%
Nézd meg a sziget történetét mert elég sok minden volt ott és lesz is
2012. máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 PrettyVillain ***** válasza:
Mivel az energia nem vész el, csak átalakul, ugye, ezért az ott történt dolgoknak ott van az energetikai lenyomatuk, amire valószínűleg érzékeny vagy.
2012. dec. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsány szokott ott futni, biztos attól tör rád a rosszullét.
2012. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!