Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Margit sziget miért olyan...

A Margit sziget miért olyan elvarázsolt hely?

Figyelt kérdés
Amikor ott járok, mindig olyan furcsa hangulatom van, olykor rosszul is érzem magam, időjárástól függetlenül. Mi lehet ennek az oka, sok rossz dolog történt/történik ott, ami ezt válthatja ki?
2012. ápr. 6. 12:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ott kifejezetten jól érzem magam, mert ilyen parkos részeken általában nem olyan idegbetegek az emberek, hogy ide sietek, meg oda sietek.

Nem tudom, szerintem olyan, mintha ott megállt volna az idő.

2013. jan. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg szüleidet, hogy nem történt e ott veled valami kellemetlen kiskorodban.


Igaz az ilyesmi gyakran nem szokott kiderülni, még ha történt is...

2013. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
39%
Körbe folyik a víz, a szervezet legalább 70% víz, ezért sok emberben meglöttyen a víz árapálykor és ilyen szigeteken. Azt érezheted. A buszsofőr persze nem érzi mert a busz egy mesterséges árnyékoló, és amúgy a bkv-val még a démonok se mernek kekeckedni.
2015. jan. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!