Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A sátánisták miben hisznek,...

A sátánisták miben hisznek, hova kerülnek a halál után?

Figyelt kérdés

2016. máj. 29. 17:13
1 2
 11/12 anonim válasza:
59%

Én abban hiszek, hogy a menyországban vannak az önáhítattal élő, kapzsi emberek, akik nem ismerik a rosszat. Ez a valódi pokol. A keresztény Istem megteremtette a túlvilágot, ami egyben a saját pokla.


A poklot, meg nem úgy képzelem el , mint egy gonosz helyet. Nemis úgy, ahogy a Bibliában elmesélik.


Persze a Batikánnak mindig könnyebb volt mosni az emberek fejét, mint gondolkodásra bírni.

2016. dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nos én sátánistaként úgy gondolom, hogy nem lesz SEMMI az élet után. Az életed azért van, hogy kihasználd, hogy minent elérj amit csak akarsz! És ebben semmilyen k*baszott isten (már bocsánat) nem fog segíteni mert ő már meghalt. Mégis hogyan segíthetne. Valamint ennek a vallásnak igazából semmi köze a Sátánhoz, csak keresztények nevezték el így mert mondjuk van olyan helyzet amikor muszály hazudnod. Sőt még paráználkodhatsz is mert ezek TERMÉSZETES emberi dolgok! Szerintem ne várjátok míg a drága jó istenke ad nektek valamit. Persze nagyon jó dolog hinni. Aztán gondolj bele elcseszed az életed nem teszel olyan dolgokat amiket amúgy meg szeretnél és aztán meghalsz és BUMM nem lesz semmi. Már nem tudod megmondani senkinek mert meghaltál!! HASZNÁLD KI AZ ÉLETEDET!!!!!

Valamint a sátánisták nem áldoznak élőlényeket mert az tiltva van!

Üdv, egy normális ember

(Privátban ha van kérdés felteheted)

L

2017. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!