Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Érzékelem a Sátánt (ördögöt)....

Yirayia kérdése:

Érzékelem a Sátánt (ördögöt). Hangokat hallok, és volt olyan mikor megjelent. Nagyon félek az ilyenektől. Mit csináljak? Azt mondják, hogy hallucinálok, de tudom hogy nem. Néha előre látok dolgokat, olyan dézsavü érzéseim szoktak lenni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
Voltál már orvosnál??
2010. okt. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim válasza:

Úristen, nem is a kérdés a megdöbbentő (simán lehet tényleg valami szervi baj, vagy kamu), de hogy a válaszolók közül néhányan milyen álomvilágban élnek, nap mint nap démonokkal harcolnak, szellemeket idéznek, börtönöznek be örökre és dimenziókapukat nyitnak, elképesztő...

A kérdezőnek: ha komolyan kérdezted, akkor egyértelműen orvos.

2010. okt. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:

LOL mit szívsz xD?

"Néha előre látok dolgokat, olyan dézsavü érzéseim szoktak lenni." - Ez viszont velem is előfordul.

2010. okt. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 A kérdező kommentje:
BASZÁTOK MEG !!!! NEKEM TÉNYLEG IJEN BAJAIM VANNAK.ÉS AKKOR MEGKÉRDITEK HOGY MIT SÍVSZ???(TISZTELET A KÍVÉTELNEK)INKÁBB MENNYETEK A FRANCBA.(TISZTELET A KÍVÉTELNEK)
2010. okt. 13. 22:12
 45/65 anonim ***** válasza:
Ha tényleg igaz akkor mond meg Lucinak, hogy még mindig nem adta meg a múltkor tartozását.
2010. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:

Álomvilág? Legfeljebb rémálom világ.

Semmi romantikus nincs ezekben az eseményekben, viszont annál több félelem, fájdalom, szorongás.

Nyilván nem mindenkinek mutatkozik meg a világ ezen oldala, de vannak akik, ha nem is minden nap, de közvetlenül-közvetetten kapcsolatba kerülnek a létezés egy másik arcával.. tényleges kapcsolatba nem pedig képzelgések, kivetített remények formájában.

Az, hogy ti még nem tapasztaltátok, inkább szerencse, de semmiképp nem jelenti, hogy nem létező dolgokról van szó, bizonygatni meg nem hiszem hogy szükséges lenne.. amíg meg nem tapasztaljátok, addig nyilván kétkedni fogtok benne.

2010. okt. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 Morfologus ***** válasza:
Eltörött a kezem, tudnátok tanácsot adni, mit csináljak?
2010. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Én vagyok az, aki az orvost javasolgatta neked (én vagyok az ex-agydaganatos). Nem örülök neki,hogy rögtön az utánam szóló elfeledtette veled azt, hogy meggyőztelek (vagy jó úton voltam affelé).

Én tiszteletben tartom mindenki hitét meg életét, énfelőlem akár létezhet is dimenziókapu meg démon, amikkel egyesek nap mint nap érintkeznek, én nem találkoztam még velük, de nem is erről akarlak lebeszélni. Csak azt akarom mondani, hogyha vannak ezek a problémáid, két dimenziókapu bezárása közt tényleg menj el... Ezt mindenki beláthatja, hogy érdemes, hsizen bár létezzen démonvilág, meg ilyesmi, mi fiziki lények vagyunk és az ilyen tüneteknek a fizikai oka soha nem zárható ki! Érdemes lenne egy kivizsgálásra elmenned! ha kiderül valami fizikai ok, akkor meggyógyítanak, és megszűnik minden problémád, ha nem, akkor legalább már tudni fogod, hogy az okok hol keresendőek.


Mindkét "oldalról" kaptál jótanácsot, itt az ideje megfogadni őket, és nem azzal foglalkozni, hogy mit írogatnak ebbe a fórumba mások, ami neked nem tetszik.

2010. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:

Egyet értek az utolsóval, habár én vagyok az, aki a másik nézőpontból próbál tanácsot adni.


Az orvostudomány remekül tudja kezelni a tüneteket, és fényt deríthet olyan problémára is, ami miatt meg vagy győződve a démonjárásról, amennyiben az nem valóságos.

(Általában véve, elenyésző esélye van még egy ilyen idézésnél is, hogy démon érkezzen a hívásodra...)


Eközben pedig érdemes informálódnod a különböző démonokról, hátha rájössz a trükkre, amivel fölé kerekedhetsz; ilyesmire alkalmasak a démonmitológiával foglalkozó könyvek, már ha megszűröd az infókat, mert sok a félrevezető.


Akárhogy is van, több információval többre jutsz, ha nem találnak semmi gondot, akkor talán könnyebben is nyugtathatod meg magad, ami megint csak segít leküzdeni a problémát, de épp így megnyugtathatnak a démonról szerzett információk.


Úgy vélem mindenkinek lelke rajta, hogyan teremti meg a nyugalmát.

2010. okt. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:

megy itt az oltás :D

de most mi van ?? régebben bálványoztad az egyiptomi isteneket. oké. de miért a sátán kerget?. bánt? bántani akar? és te imádkozol és eltűnik. voltál papnál, azt mondja szellemidézés..( már a pap sem a régi :D )

menj el egy nem tudom minek hivjákhoz, jós vagy látó,!!

csak azt akarom kérdezni még, hogy hogy nézett ki a sátán ? csak a feje látszott és körülötte lángok, és a feje olyan mint a terminátor ???

2010. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!