Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Sikerült a telekinézis, mi a...

Sikerült a telekinézis, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
3 éve youtube-on láttam egy videot amiben egy yogameditation felhasználó nevű egyén (több videója is volt) azt tanította hogyan lehet a chi-t (vagy ki-t) érzékelni (erről amúgy máshol is olvastam már). Én is kipróbáltam ezt a technikát és már az első próbálkozásnál "működött". Később többször is újra próbáltam, és másoknak is megmutattam ők is érezték, de többszöri próbálkozás után már nem hőt, hanem inkább "elektromosságot" éreztem, és ha a lábamhoz tettem a kezem akkor fájdalmat (elég éleset) okozott. Emiatt kitaláltam hogy valami fém tárgyat teszek a tenyerembe, hogy lássam mi történik (elektromosság miatt). Egyszer elég hosszú ideig koncentráltam, és mikor egy csavart a tenyerembe tettem és egymáshoz közelítettem a tenyereim, elkezdett mozogni gyorsan de csak egy másodpercre. Igazából már az első eset óta nem kell meggyőzni a belső energiáról a "ki"-ről. Többször nem sikerült, pedig próbáltam de már egy jó ideje nem csinálom, mert nem is igazán tudok koncentrálni, meg nem is úgy működik mint régen. De ha ilyen létezik, belső energia, akkor akár képesek lehetünk olyan dolgokra amiket tévében látunk. A koreai tag videói azóta lekerültek, de ha akarjátok leírom ide a technikát aztán kipróbálhatjátok, majd eldöntitek igaz-e vagy nem, nem bonyolult az egész.
2011. jún. 28. 20:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

ma 10:20

Ezek csak trükökk..

2011. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Saját szememmel láttam levitálni embereket, billiárdba "csalni" őket. Mind mind a saját szórakoztatásukra használták, sosem más szórakoztatására. Ezeket nem érdekli a pénz, vagy hatalom, mivel pont ezekről lemondva jutsz el abba az állapotba.
2011. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
SIKERÜLT!
2013. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 dandi98 ***** válasza:
Nekem leírnád a technikát?
2013. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Kérdezzek Felelek válasza:
Én így születtem. Az orvosok már megálapították hogy furcsa a DNS-em az anyukám el akart vetetni. De az orvos azt mondta neki hogy különleges gyerek vagyok. Ezt nem szoktam senkinek elmondani itt azért mondom el mert nem ismerlek titeket nem tudjátok hogy hol lakom ha elmondanám egy barátomnak megilyedne es azzonal feljelentene és laborba kerülnék ahol majd kisérleteznek velem az orvosok jó fejek voltak megbízott az anyukám bennük azóta is odajárok ha valami bajom van azt mondják hogy nem tudják megálapítani mitől van ez at egész és hogy felnőtt koromban elmúlik a telekinézist csak azok tudják megcsinálni akikben meg van az a bizonyos "+" meglehet tanulni csak meditálni kell és olyan 20 év és megtanulod használni de kinek van ennyi türelme? ( még soha nem írtam ennyit)
2021. dec. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!