Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Sikerült a telekinézis, mi a...

Sikerült a telekinézis, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
3 éve youtube-on láttam egy videot amiben egy yogameditation felhasználó nevű egyén (több videója is volt) azt tanította hogyan lehet a chi-t (vagy ki-t) érzékelni (erről amúgy máshol is olvastam már). Én is kipróbáltam ezt a technikát és már az első próbálkozásnál "működött". Később többször is újra próbáltam, és másoknak is megmutattam ők is érezték, de többszöri próbálkozás után már nem hőt, hanem inkább "elektromosságot" éreztem, és ha a lábamhoz tettem a kezem akkor fájdalmat (elég éleset) okozott. Emiatt kitaláltam hogy valami fém tárgyat teszek a tenyerembe, hogy lássam mi történik (elektromosság miatt). Egyszer elég hosszú ideig koncentráltam, és mikor egy csavart a tenyerembe tettem és egymáshoz közelítettem a tenyereim, elkezdett mozogni gyorsan de csak egy másodpercre. Igazából már az első eset óta nem kell meggyőzni a belső energiáról a "ki"-ről. Többször nem sikerült, pedig próbáltam de már egy jó ideje nem csinálom, mert nem is igazán tudok koncentrálni, meg nem is úgy működik mint régen. De ha ilyen létezik, belső energia, akkor akár képesek lehetünk olyan dolgokra amiket tévében látunk. A koreai tag videói azóta lekerültek, de ha akarjátok leírom ide a technikát aztán kipróbálhatjátok, majd eldöntitek igaz-e vagy nem, nem bonyolult az egész.
2011. jún. 28. 20:32
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Szia, én kipróbáltam amit leírtál...és tényleg éreztem a hőhullámokat és a taszítást a kezeim között, azonban a "vakarás" kevésbé jött össze...mintha egy kicsit éreztem volna valamit..de nem igazán..nem koncentráltam eléggé? Egyébként mire jó ez, lehet továbbfejleszteni?
2011. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:

Szia én vagyok a 16/f, kipróbáltam amit írtál, először fotelban, aztán a földön törökülésben, és nem ment. Aztán a tenyereimet egyenesen tartva, és teljesen egymás felé nézve tartottam kb. 7 cm-re egymástól, és talán egy ilyen kockát koncentráltam oda, ezt csak úgy kitaláltam, hogy megpróbálom. És ekkor szinte azonnal egy olyat éreztem, mintha mind két kezem mágnes lenne amik taszítják és vonzzák is egymást egyszerre, nemtudom, de inkább taszítják. Aztán elkezdem összenyomni a tenyeremet, és tényleg olyan volt mintha taszították volna egymást, mikor egymáshoz értek azonnal megszűnt minden. Le tudnád írni az a "vakarásos" technikát is? Előre is nagyon köszi!


16/f

2011. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Az előző vagyok, még valamire rájöttem. A levegővételtől függ. Mikor beszívom a levegőt akkor vonzzák egymást, mikor kifújom taszítják, csak ennyi :D 16/f
2011. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
Ja és még valami, bocs hogy ennyiszer írok, és tudom hogy előbb már írtad, de ezt vissza kell tölteni? Ha igen akkor hogyan? 16/f
2011. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Killgun ***** válasza:
Az vagyok aki ajánlotta az oldalt...Nos ezt nevezik kedves kérdező psi ball-nak.Az oldalon lehet róla olvasni és már rég tudtam de köszi :') am ezeket tegyétek le a földre,mert ha ottmarad a szobában,és nem szívja vissza a természet,akkor okozhat kisebb mentális gondokat.
2011. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Milyen "kisebb mentális gondokat" ? Például? Amúgy én is ugyanazokat tapasztaltam mint a "16/f" válaszoló.
2011. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Na itt vagyok! A vakarásos dolgot rosszul írtam, nem gondolatban kell csinálni, hanem tényleg mozdítani kell az ujjad a tenyered felé (legalábbis így volt, de biztos lehet a másik módon is), és úgy kell csinálni mintha meg akarnád vakarni, vagy érinteni, de közben nem érsz hozzá. Mások is érzik, ha oda teszik a kezük (és jól csinálod persze)


Én máshogy nem próbáltam, csak gömbbel, de ti a végén még valami újat találtok fel :) Mikor eleinte csináltam, olyan erővel éreztem, szinte az egész testem hullámzott a hőtől, de tegnap este megpróbáltam, és szinte semmi (biztos lehettem volna kitartóbb is:)... Emlékszem, ha jobban odafigyeltem a részletekre annak idején, jobban ment. Hát is legyen egyenes, a légzés miatt.


Biztos lehet továbbfejleszteni, szerintem elég sokáig, de hogy meddig, azt pontosan nem tudom


Azt hogy mit kell vele csinálni, én sem tudtam soha...D De írtam, ez belül termelődik tovább. A mentális problémáról nem hallottam, és nem is vettem észre :) Vigyázzatok magatokra!:)

2011. jún. 30. 18:41
 18/25 anonim ***** válasza:
Ám számtalan ember vallja, hogy ő igenis képes rá. Ő miért nem tárja a világ szeme elé?
2011. júl. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
2011. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Aki tud több dolgot, a nem fog cirkuszi kellék lenni. Egy jógi sosem a többi ember szórakoztatására használja, talán ezért tudják. Hatalmas lelki vívódás, mire eljutnak olyan szintre hogy tárgyakat teremtenek a chiből, agy tűzt teremtenek, oltanak el. Aki nem hisz így látatlanba nekem az nézze meg Hajdú Peti műsorát, amikor Balázs beszél róla.


http://www.youtube.com/watch?v=Vqayp95Zy-I

2011. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!