Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges, hogy az aurámban...

Lehetséges, hogy az aurámban lenne egy másik lélek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

elmesélném a hajnalban átélt tapasztalataimat.

Már régebb óta foglalkozom rendszeres meditációval és 3. szemes nyitással, elég jó eredményekkel.

Hajnalban arra lettem figyelmes félálomban, hogy teljesen lebénult a testem ( alvásparalízis ), és elkezdett rázkódni a testem, és közben egy Földihez nem hasonlítható hangot hallottam. Láttam a csakráimat 3. szemen keresztül, ahogy folyamatosan energiával telnek meg és egyre jobban erősödött ez a hang. Kirajzolódott egy fekete alak rajtam a mellkasomon feküdt... :S Közben nem bírtam mozdulni, félelmetes volt. Majd egyszercsak jobb karom elkezdett emelkedni a plafon fele, és a fejem is elkezdett lebegni, olyan érzésem volt. Nagyon megijedtem ettől, mert úgy éreztem testkilépés lenne belőle, és mikor kinyitottam szemem gyorsan még láttam egy pillanatra fejem felett zöldes színben az asztrális kezemet elhalványodni. Közben fizikai kezem végig testem mellett volt.


Létezik, hogy aurámban egy szellem lenne? Vagy mi lehetett ez, hogy testelhagyás közben feküdt rajtam egy sötét alak?


Mielőtt jönnétek, hogy kevesebb LSD, kevesebb alkohol, hangsúlyoznám, hogy nem élek egyikkel se. Józan életet élek teljesen, és mostanában kimerült se vagyok. Lelki betegségem sincs. :)


Ennek fényében várom a véleményeteket ezzel kapcsolatosan.

Köszönettel: 27/F



2012. szept. 13. 16:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
62%
Vannak ilyen fekete alakok, több ember is beszámolt már erről, hogy látta meditáció közben. Nem hinném, hogy entitás tapadt volna hozzád. De ha úgy érzed elküldhetek neked privátba egy entitásokat leválasztó meditációt, de ez nem kezdőknek van. Viszont úgy gondolom, hogy az emberek 60%-hoz szellem van tapadva, tehát az aurájukhoz és egyes csakráikhoz. Sok még a létközben maradt szellem.
2012. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Tehát szellemi tanító, aki figyeli a földi léted során a fejlődésedet? Mert én is erre tippelnék inkább. :)
2012. szept. 13. 20:10
 13/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem hinném, egyszerűen egy entitás volt. Szellemi tanítót mindig neked kell keresned, sose ő keres téged. Vannak itt a fizikai síkon is természetesen "tanítók". De ezeknek a 95%-a semmit se tud.
2012. szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Milyen entitásra gondolsz?
2012. szept. 13. 21:10
 15/24 anonim ***** válasza:
44%
Mélyen elgondolkodtam ezen a 3. szem fejlesztési problémán. Nem az lenne a legegyszerűbb megoldás, ha embert kereszteznénk küklopsszal? Az utódok között bizonyára akadna ilyen mutáns egyed is. Bocsi, ha úgy gondoljátok, hogy nem helytálló az elméletem. De próbáljátok bebizonyítani az ellenkezőjét!
2012. szept. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Hát ha az asztrális síkról áthozol egy küklopszot és fizikailag materializálod, akkor sincs garancia rá, hogy az utódnak működni fog a 3. szeme... :D
2012. szept. 14. 02:27
 17/24 anonim ***** válasza:
44%
Kösz a választ. Soha nem hittem volna, hogy ekkora marhaság működni fog! De mi van akkor, ha nem az asztrális síkról, hanem az asztrális hegyvidékről hozom a pácienst?
2012. szept. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

ezen a régóta nyitogatom dolgon én is eltöprengtem már egyszer-kétszer, mióta először találkoztam vele -- kicsit olyan, mintha azt mondanám, régóta nyitogatom már a szobám ajtaját, előbb-utóbb csak kijutok rajta -- én valahogy úgy képzelem, hogy vagy kinyitok valamit (jelen esetben a harmadik szemem) vagy nem, de mit nyitogatok rajta?

viszont tény, a saját példámat ismerem, másét nem tudhatom, hogy működik...


halk kérdés: ennyit foglalkozol a parapszichológiával, nyitogatod a harmadik szemed, meditálsz és egyebek -- nem gondoltál még rá, hogy simán leülj, szintedre menj és tedd fel a kérdést, ki volt ez az alak, mit akar tőled, kell-e félned tőle, stb.

kérdezz és válaszolnak - ennyi

nekem sokkal egyszerűbb megoldásnak tűnik, mint itt kitenni magad mindenféle roppant érdekes alak... khm, hogy is mondjam csak... kicsit sem eredeti és egy idő után borzasztóan unalmas humorkodásának

persze lehet, hogy tévedek - akkor bocs!


üdv

:)

2012. szept. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

ja, a kérdésre meg nem válaszoltam :(

igen, lehetséges, az aurádban tulképpen bármi lehet: átok, idegen test, szakadás, hiány... bár a lelket inkább rátapadva tudom elképzelni, nem benne


:)

2012. szept. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

a rózsakeresztes alaptanítások szerint egyszerre 2 alak van a mikrokozmoszban:


-Te = a mikrokozmosz épp aktuális inkarnációja

és

-a máj-lép rendszerben lakozó entitás (ez nagyobb nálad és erősebb / össze vagytok bilincselve / akkor jön elő, mikor te alszol és akkor, ha meg kell védeni téged)


...

áll. olyan is van, hogy más entitás esetleg entitások költözhetnek az aurikus térbe

áll. olyan is van, hogy eltávolíthatatlanul (ez ritka és elég komoly lehet / nem jó)

....


nem biztos, hogy jó a csakrákat töltögetni és a 3. (=küklopsz) szemet nyitogatni


nem biztos, hogy jó kísérleteket tenni a múlt feltámasztására


talán új, potenciális, látens képességeid vannak,

talán azokat kellene megismerni és használni

------------------

egy infó:

vélemények szerint az összes vallásos, okkult , ezoterikus stb. TAPASZTALHATÓ jelenségek

lényegüket tekintve mind energetikai jelenségek


először talán a megértésükre kellene törekedni és utána eldönteni, hogy akarjuk-e őket használni stb.

2012. szept. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!