Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges, hogy az aurámban...

Lehetséges, hogy az aurámban lenne egy másik lélek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

elmesélném a hajnalban átélt tapasztalataimat.

Már régebb óta foglalkozom rendszeres meditációval és 3. szemes nyitással, elég jó eredményekkel.

Hajnalban arra lettem figyelmes félálomban, hogy teljesen lebénult a testem ( alvásparalízis ), és elkezdett rázkódni a testem, és közben egy Földihez nem hasonlítható hangot hallottam. Láttam a csakráimat 3. szemen keresztül, ahogy folyamatosan energiával telnek meg és egyre jobban erősödött ez a hang. Kirajzolódott egy fekete alak rajtam a mellkasomon feküdt... :S Közben nem bírtam mozdulni, félelmetes volt. Majd egyszercsak jobb karom elkezdett emelkedni a plafon fele, és a fejem is elkezdett lebegni, olyan érzésem volt. Nagyon megijedtem ettől, mert úgy éreztem testkilépés lenne belőle, és mikor kinyitottam szemem gyorsan még láttam egy pillanatra fejem felett zöldes színben az asztrális kezemet elhalványodni. Közben fizikai kezem végig testem mellett volt.


Létezik, hogy aurámban egy szellem lenne? Vagy mi lehetett ez, hogy testelhagyás közben feküdt rajtam egy sötét alak?


Mielőtt jönnétek, hogy kevesebb LSD, kevesebb alkohol, hangsúlyoznám, hogy nem élek egyikkel se. Józan életet élek teljesen, és mostanában kimerült se vagyok. Lelki betegségem sincs. :)


Ennek fényében várom a véleményeteket ezzel kapcsolatosan.

Köszönettel: 27/F



2012. szept. 13. 16:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

[link]


Bajezid sze okt 12 2011, 08:19


Vendég Igen. pl. igy működik:

-link-

-link-


Aki néprajztudományokkal foglalkozik, az tudja régen úgy mondták különböző népek, hogy a "démon ül a mellkason". Volt még rájuk egy találó kifejezés, majd kiderítem.


Az emberi agy és szem nem képes érzékelni, a mégis valamit azt anomáliának értékeli.


Ez a dél afrikai zulu sámán nagyon fontos információkat tud mondani róluk. Pl, a zuluknál chitauriknak mondták/ják őket és teljesen természetes tudás volt, hogy ők irányítják az emberiséget. A nevük a Tauri csillagkép (Bika)

-link-


és ezt:

-link-

részlet:

"Ebben a képregényben olyan szereplők vannak, akik majd a jövőben lesznek itt. Viszont a képregény segíteni fog a feketéknek az AIDS leküzdésében. És ezeknek a jövőbeni idegeneknek a leküzdésében, merthogy ők többnyire gonoszak. Egyikük-másikuk már itt is van és tevékenykedik."

egyébként nekünk is leírták:

"Angyalok és Démonok"...Világok harca

2012. szept. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

szerint nem is az a kérdés hogy ki/mi volt az hanem hogy miért nem tisztítod meg az aurád mielőtt meditálsz?

Képezz magad köré védő-energiát vagy burkot ahogy tetszik és medi közben nem eshet bajod, nem fog senki emberfia ilyen formában zavarni.

2012. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Először is kérdező sürgősen hagyd abba azokat a gyakorlatokat amiket mit tudom én honnan vetél és gyakorolsz, mert már hallucinációkat okozott nálad.


Nagyon sok olyan hindu marhaság na és agykontrollos Sylva marhaság forog közkézen hogy az már elképesztő és fel sem fogják azok akik terjesztik,- mert utólag nem igazolható- amikor már skizofrén tüneteket illetve kialakult valódi skizofréniát okozott!


hogy az aurád szellem lenne-- na látod ezért nem szellem az aurád amit az előbb leírtam!


A szellemed, mint írtad vagy is inkább a lelked az benne áramlik mint energia szálrendszer a testedben majd a bőröd felszínén azt körbe hálózva-- ha egyszer leélted az életedet a tested holttá válik az fog eltávozni belőle.


De addig arra kell törekedned, hogy minél erősebbé váljon illetve minél tisztább maradjon és tökéletesebbé, mert a utolsó-út amit meg kell tennie az valóban maga a pokol lesz.


vigyázz azt írtad-- láttam a csakráimat a 3 szememen keresztül-- ez hallucináció.


Az a hindu ba.omság hogy 3 szem nem igaz!!!


Homlok lebenyed van ami az egész homlokod illetve annak folytatása a hajas fejbőr alatt a fejtető első harmadáig! amit ha szellemi munkát végzel, koncentrálsz erősebben működik. Igaz van a homlok közepén egy pont de az csak kicsiny és ez a pont egy energia szálon van a többi több mint 30 ponttal elől és több mint 30 ponttal hátra felé le a utolsó csigolyád csúcsáig! ÉRTHETŐ AMIT ÍRTAM?


először is a hindu aura egy marhaság-- épp igy hogy szintjei vannak szintén az.


Minden emberi testnek van kisugárzása, hő és elektromos-- attól függ a színe hogy gyermek vagy felnőtt, nő vagy férfi, erős vagy gyenge a hormon működése, aztán egészséges vagy beteg ha beteg hol beteg. aztán milyen munkát végez mi a hobbija szellemi vagy gyakorlati-- ezek mind mind meghatározzák a kisugárzás szinét, helyét annak erősségét de ismétlem semmi misztikum csak HŐ és ELEKTROMOS kisugárzás!


épp ilyen ba.omság az aura látás erőltetése. Könyörgöm ember vagy nem pedig éjszakai bagoly vagy denevér, hogy ilyen képességre szükséged lenne ezzel veszélyezteti az ember a nappali normál látás élességet és képi alkotását az agynak a látott kép elektromosságának feldolgozásakor.


Megérezni a vissza csapódó töltéseket főleg a gyengéket arra az időre hagy ha véletlenül megvakulnál szerencsétlenségedre-- akkor lenne értelme a fület, az arcot ilyen érzékelésre beidomítani.


Inkább azt kellene megtanulnod, miképp élhes minél tovább szellemileg frissen és egészségileg remekül, hogy az életedet meghosszabbítani tudd, mert CSAK EZ AZ EGY VAN NEM LESZ ÉS NEM LEHET TÖBB!-- az is egy hindu mese az éhes kalyiba lakóknak kitalálva.

2013. jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 raczviktor ***** válasza:
figyelj, keress rá erre a neten: Villás Béla. ő majd megmondja mi cs.sztél el.
2015. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!