Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mitől lehetett régebben ez a...

Mitől lehetett régebben ez a furcsa érzésem?

Figyelt kérdés

Még fiatalabb koromban, főleg tizennéhány évesen és korábban, elég gyakran támadt minden előzmény nélkül olyan intenzív érzésem, hogy "idegen" vagyok saját magam számára, mikor pl a tükörbe néztem egyszerűen nem magam láttam, vagy nem is tudom pontosan megfogalmazni... mintha egy idegen nézett vissza volna a tükörből, nehéz körülírni mert már rég volt. Olyan villámcsapásszerű érzés volt, ami amilyen hirtelen jött aztán olyan gyorsan el is múlt.

Néha olyan is volt,hogy bizonyos testrészeim, végtagjaimat éreztem idegennek, mintha nem az enyémek lennének, nagyon fura érzés volt. Ezek mitől lehettek?


2016. febr. 21. 23:47
1 2
 11/12 anonim válasza:
Előfordul de ettol nem vagy orult vagy ilyesmi.biztosan csak nagyon beleelted magad valaki mas helyzetebe es ezert.
2016. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

9-es, te érted miről beszélek:D pont úgy éreztem, mint te..

mintha ez nem a valóság lenne, vagy nem is tudom, erre nincs jobb szó.. és totál berezeltem ettől az érzéstől. Nekem is volt csak úgy spontán ilyen érzés pl pont iskolából hazajövet, arra is emlékszem:D de ami a legjobban megmaradt az a tükrös, mintha tényleg egy idegen nézett volna vissza rám. Pedig sokszor nézegettem magam a tükörben szóval tudtam jól, hogy nézek ki:D Kb 10 éve nem volt ilyen érzésem, fiatalon rengetegszer.

2016. máj. 31. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!