Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Valaki aki ezoteiában jártas...

Valaki aki ezoteiában jártas és hisz a túlvilágban?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne, hogy a halál nem létezik csak dimenzió váltás.

Azt szeretném megtudni, ha valaki meghal akkor találkozhat a szüleivel a túlvilágon? Nagyon szeretem az anyukámat és nem tudnék nélküle élni ez biztos. Ha egyszer mind a ketten meghalunk fogunk találkozni? Kérem ne írjon aki viccet csinál az egészből.



2021. máj. 22. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Én nemrég beszélgettem erről egy lelkesszel. Szerinte a lelkek a mennyben megismerik egymást és egymásra találnak.

Ennyibe kapaszkodom én is. Más reményem nincs.

2021. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Itt a Családi kapcsolatok kategóriában csak azt tudjuk mondani, hogy inkább menj pszichológushoz...
2021. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, találkozhatnak. Hát ugye ha meghalnak akkor egészen más dimenzióban találhatják majd magukat a lelkek.
2021. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Aki meghal azzal már soha nem fogsz találkozni. A lelkével fog a te lelked maximum, de ott már nem beszélhetünk személyekről.
2021. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SZücsöm ***** válasza:
100%

Nézzük az opciókat.

1. Materialista világkép. Halál után semmi. Itt már nem lesz hiányérzet se.


2. Újjászületés. Ez már több lehetőséges, attól függ hogy működik a rendszer. Van e köztes lét? Tudatunknál vagyunk e a köztes lét alatt? Magad maradsz e a köztes lét alatt értsd Varga Pista Varga Pista marad vagy egy közös tudatmasszába olvad esetleg marad az individualitása de jönnek mellé + emlékek/személyiség előző életekből/köztes létekből.

+ Hogyan működik az újjászületés/idő a másik oldalt? Van e rá lehetőséged hogy 10-50 évvel később ott találd a szeretteidet a másik oldalt?


3.Menny/Pokol (végső állomás) Ennek a rendszernek a létét kétlem a leginkább egyszerűen azért mert tele van hibákkal. De ezt az opciót nem kell magyarázni. Ha ugyan oda kerültök akkor találkozni fogtok.


Ami biztos hogy rengeteg halál közeli/előtti élményről van beszámolónk és nagyon sokszor fordult elő ezeknél hogy már elhunyt szerette várta a megtapasztalót a "túl/vagy köztes világnál". A kérdés hogy ezek hallucinációk vagy valós jelenségek esetleg kitalációk e.


Az biztos hogy hallottam olyan átélő,nővér által elmesélt esetről amik ha nem kitalációk/hazugságok akkor valószínűleg nem (nem mindig) hallucinációról van szó.

2021. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fogtok.

Én sok tucat emberrel szerveztem már le beszélgetést halálunk utánra.

2021. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!