Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit lehetne tenni, hogy sosem...

Mit lehetne tenni, hogy sosem jöjjek vissza?

Figyelt kérdés

Hiszek a reinkarnációban,de szeretném,ha nem születnék soha többé ide.És máshova sem.

Mi lenne a teendő a karma csökkentésén kívül?



2012. aug. 11. 14:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
Majd meglátjuk, ha meghalunk. De a kérdezőt még továbbra is várja Lucifer.
2012. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:

"Előbb mutasd meg magadon az akasztást!Azután majd megfontolom,hogy megtegyem-e?"


Bocs! Nem engem érdekelnek a lét nagy kérdései, hanem téged. Én tudom, hogy nem jövök vissza, ha feldobtam a talpam, de neked is lehetőséged van kipróbálni, _ha_nem_hiszed_!

2012. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 A kérdező kommentje:

ma 19:20


Te ugyebár egy mukkot sem értettél az egészből

2012. aug. 13. 19:41
 54/67 anonim ***** válasza:
Kérdező, nyugodj meg, csak az tér vissza, akit szeretnek, az is csak az emlékekben, téged pedig leszarunk, szóval semmilyen formában nem fogsz visszatérni.
2012. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 A kérdező kommentje:

"Kérdező, nyugodj meg, csak az tér vissza, akit szeretnek"


Ha ez így van,akkor,már megvan,hogy te miért nem térsz vissza.

2012. aug. 14. 01:58
 56/67 anonim ***** válasza:
Engem sokan szeretek és imádok élni, de tudom és elfogadtam, hogy egyszer élünk, utána megszűnünk létezni. A kérdéseiden(mert ugye már többször is föltetted) látszik, hogy csak fel akarod hívni magadra a figyelmet. Ha nem így lenne, akkor nem foglalkoznál az olyanokkal, mint én.
2012. aug. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 Antimod ***** válasza:
Ezt a személyeskedő vitát kéretik abbahagyni, vagy privát üzenetek formájában folytatni! Kétlem, hogy kettőtökön kívül bárki is kíváncsi rá.
2012. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
Semmit sem lehet tenni :XD. Nagyon tetszett a kérdésed ! Tudnod kell azonban gyermekem, hogy a karma az adott, senki nem tehet ellene semmit sem.
2012. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 A kérdező kommentje:

"Engem sokan szeretek és imádok élni, de tudom és elfogadtam, hogy egyszer élünk, utána megszűnünk létezni. A kérdéseiden(mert ugye már többször is föltetted) látszik, hogy csak fel akarod hívni magadra a figyelmet. Ha nem így lenne, akkor nem foglalkoznál az olyanokkal, mint én."


Hát ha te egyszer élsz,akkor élj teljesen.Ne pazarold itt az idő rám.Menj és élvezd az időt azzal a sok emberrel aki szeret.

2012. aug. 14. 14:13
 60/67 A kérdező kommentje:

"Tudnod kell azonban gyermekem, hogy a karma az adott, senki nem tehet ellene semmit sem."


De a karma megválasztható.

2012. aug. 14. 14:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!