Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Huszonnyolc fölötti gyermektel...

Huszonnyolc fölötti gyermektelen nők, ti nem szoktátok érezni, hogy a gyermek, aki soha meg nem született, vágyik a Földre, és a szelleme mindig körülöttetek van?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyén hangzik azoknak, akik csak szórakozni járnak ebbe a kategóriába. Van egy barátnőm, huszonnyolc éves, és úgy úgy érzi, elszórta az ifjúságát azzal, hogy még nincs gyereke. Nem keresztény, nem muzulmán, nem hisz az ezoterikus dolgokban sem, de gyakran mondja, úgy érzi, mintha bizonyos tetteit egy meg nem született gyermek irányítaná. És azt is mondja, úgy érzi, egy a gyermek csalódott, hogy még nem született meg.


Azoknak a véleményét és válaszát várom, akik HISZNEK ebben a dologban! Trollok és társaik válaszát nem, köszönöm!


2012. szept. 4. 08:56
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
6#-os! Az állatkertnél nincs is villamos!!!
2012. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem. De azért mindig mondom, hogy türelem kincsem, majd jössz ha itt lesz az ideje.... :)

Amúgy meg ha valakit kiválaszt a szülőjének egy lélek, akkor össze fogja hozni hogy ha teszik ha nem, de leszületik hozzá..... :)

2012. szept. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Gratulálok minden intelligens embernek, kár, hogy a mai nap, egy kivételével nem ők válaszoltak. Megmondtam, hogy aki nem hisz benne, az ne válaszoljon! Nem depis, és nem szív semmit! Miért kell idejönni és válaszolni csak azért, mert kényszered van?!

Az az egy, aki elmesélte a történetét, az ő válaszát köszönöm.

2012. szept. 4. 12:29
 14/34 A kérdező kommentje:
Ja, és üzenem annak, aki ezt a szöveget már látta valahol, hogy ezt nem láthatta. Hasonlót lehet, de ezt nem.
2012. szept. 4. 12:30
 15/34 anonim ***** válasza:
67%
A lélek akkor közeledik egy anyához, amikor az megfogant számára egy potenciális testet. Amíg nem fogant meg, addig csak a lehetőség van meg, hogy egyszer majd egy lelket fogadjon a méhébe. Maga a lélek nem zaklatja a leendő anyát. Legalábbis soha nem hallottam még ilyen esetről. Ha úgy érzi elpazarolta a fiatalságát, akkor még 35 éves koráig teljes biztonsággal szülhet gyereket. Utána már elkezd növekedni a dawn szindróma esélye, de még utána is szülhet, ha nagyon halogatná a dolgot.
2012. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
7%

"...Azoknak a véleményét és válaszát várom, akik HISZNEK ebben a dologban! Trollok és társaik válaszát nem, köszönöm!"


Aki ezt olvasva mégis idejön hörögni, arra mit lehet mondani?

2012. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Már eleve a kérdés rossz. Csak akkor válaszolhatok, ha hiszek benne?!

És ha még nem soha nem éreztem ilyet? Akkor miért kéne azt hinnem, hogy ilyen létezik?

Akkor most nem válaszolhatom meg, hogy nem éreztem még sose ilyet, mert nem hiszek benne?

Gondolkozzunk már.

2012. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
78%
A számukra ez kihívás. Csak azért is írnak. Mert nekik nehogy már megmondják hova írjanak. Az hogy tényleg fölösleges amit mondanak, nem vicces, nem értelmes, és senkit sem érdekel, az nem számít. Még az sem számít, hogy kérte, és nem bunkón elutasította a válaszukat, előre megköszönte a megértést. Ez sem számít, mert nekik kényszer hogy olyan helyre írjanak ahol nem várják a válaszukat.
2012. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem válaszolhatsz, ha nem hiszel benne, de ez a kategória tele van tapló válaszokkal olyan emberektől, akik csak szórakozni járnak ide. Természetesen válaszolhatsz, de úgy, hogy lehetőleg ne hülyézz le se engem, se a barátnőmet. (Hacsak nem ismersz minket személyesen.)
2012. szept. 4. 13:19
 20/34 anonim ***** válasza:
37%

Ha csak azoknak a válaszát várod, akik hisznek benne, akkor csak egyoldalú válaszokat fogsz kapni, tehát eleve nincs értelme feltenni a kérdést sem.

Egyébként ez hülyeség, a nőben működnek a hormonok és az ösztönök, rajta a társadalmi nyomás és az elvárások, nem csoda, hogy zavarja a gyermektelenség. Nem kell minden egyszerű dologba belelátni ezt a természetfeletti badarságot.

2012. szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!