Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Huszonnyolc fölötti gyermektel...

Huszonnyolc fölötti gyermektelen nők, ti nem szoktátok érezni, hogy a gyermek, aki soha meg nem született, vágyik a Földre, és a szelleme mindig körülöttetek van?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyén hangzik azoknak, akik csak szórakozni járnak ebbe a kategóriába. Van egy barátnőm, huszonnyolc éves, és úgy úgy érzi, elszórta az ifjúságát azzal, hogy még nincs gyereke. Nem keresztény, nem muzulmán, nem hisz az ezoterikus dolgokban sem, de gyakran mondja, úgy érzi, mintha bizonyos tetteit egy meg nem született gyermek irányítaná. És azt is mondja, úgy érzi, egy a gyermek csalódott, hogy még nem született meg.


Azoknak a véleményét és válaszát várom, akik HISZNEK ebben a dologban! Trollok és társaik válaszát nem, köszönöm!


2012. szept. 4. 08:56
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
57%

Én egy 20 éves fiú vagyok, de ilyen baromságot, mint ez a kérdés, még álmomban se tennék fel! X)

Szakadok!!!

2012. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, áruld már el, milyen szellem az, aki arra vágyik, hogy Magyarországon tzigány családok hatodik gyerekeként szülessen meg nyomorba? Vagy Afrikába, ahol egyes országokban törzsek gyilkolásszák egymást maguk sem tudják már, hogy miért?

Ezt nekem valahogy még senki sem tudta értelmesen megmagyarázni.

2012. szept. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:

Az én lányom azt mondta ( már sokszor, mindig ugyanúgy meséli el): Anya,mi ismertük egymást azelőtt amikor még te sem születtél meg. Barátok voltunk. Ott voltam veled amikor gyerek voltál, de nem mertem odamenni hozzád. Vártam hogy felnőtt legyél és megszülethessek. Téged akartalak anyukámnak.


Most 5 éves,már négy éves kora előtt is ezt mesélte. Nagyon részletesen és sokat mesél a mi azelőtti életünkről.


Lehet, hogy csak gyermek fantázia az egész...de kitudja biztosan ?

2012. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy csak gyermek fantázia az egész..."

Az.

"de kitudja biztosan ?"

Bárki, akinek több esze van egy zokninál.

2012. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!