Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Huszonnyolc fölötti gyermektel...

Huszonnyolc fölötti gyermektelen nők, ti nem szoktátok érezni, hogy a gyermek, aki soha meg nem született, vágyik a Földre, és a szelleme mindig körülöttetek van?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyén hangzik azoknak, akik csak szórakozni járnak ebbe a kategóriába. Van egy barátnőm, huszonnyolc éves, és úgy úgy érzi, elszórta az ifjúságát azzal, hogy még nincs gyereke. Nem keresztény, nem muzulmán, nem hisz az ezoterikus dolgokban sem, de gyakran mondja, úgy érzi, mintha bizonyos tetteit egy meg nem született gyermek irányítaná. És azt is mondja, úgy érzi, egy a gyermek csalódott, hogy még nem született meg.


Azoknak a véleményét és válaszát várom, akik HISZNEK ebben a dologban! Trollok és társaik válaszát nem, köszönöm!


2012. szept. 4. 08:56
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

28 elmúltam, nincs gyerekem. Foglalkoztat a gondolat, hogy mi lenne, ha lenne, mi lesz, ha lesz, mi lesz, ha nem lesz, meg ilyenek. Maga a gyerekkérdés része az életemnek, a mindennapjaimnak, de érdekes, hogy nem abból a szempontból, hogy AKAROM, csak foglalkoztat. Nem tudom jobban elmondani, szerintem ezt csak az érzi, aki pont úgy érez, mint én.

De engem az érdekelne, hogy az mit jelent, hogy "mintha bizonyos tetteit egy meg nem született gyermek irányítaná"? Tudsz erre egy példát mondani?

2012. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
69%
Én láttam a gyermekemet kb 3 évvel a születése előtt.Persze csak "lelki" szemeimmel, ez egy "belső kép" volt.De nagyon jól meg tudtam figyelni és mivel felkeltette a kíváncsiságomat, ki lehet az a lányka, ezért készítettem róla egy tökéletes portrét(rajzot),Rajzzal a kezemben kérdezgettem, honnan ismerhetem ezt a lányt, mivel egyik unokatestvéremre nagyon hasonlított, de a rajzon a kislány haja nagyon hosszú volt, unokatesóm pedig sosem tudta megnöveszteni a haját.Tehát nem derült fény sokáig a kislány rejtélyére.Aztán jó pár évvel később, mikor 5 év körüli lett a lányom, kezembe került a rajz és elképedve láttuk, hogy tulajdonképpen a rajz az én lányomat ábrázolja, még az öltözéke is ugyan olyan volt.Álmomban is sokszor láttam a kislányt, jóval a születése előtt.Azt hittem én is sokáig, hogy csak valami fantáziálgatás az egész , és talán nem is hinnék el ilyesmit, ha nem történt volna meg velem.
2012. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
52%
Attól, hogy egyeseknek nincs ilyen képességük, nincsenek különleges élményeik, attól még másoknak lehet.
2012. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
82%

14:30-as vagyok és hozzátenném, mikor ez a jelenség történt, akkoriban eszembe sem jutott a gyerek témán gondolkodni, hisz magam is nagyon fiatal voltam még.Egész más dolgok foglalkoztattak.Aztán pár hét múlva megváltozott minden, váratlanul találkoztam azzal, aki később a párom(férjem)lett

és amint írtam, pár évvel később megszületett a gyermekünk, akit akkor, azon a bizonyos délelőttön a szobámban látni véltem!

Most már csak az a kérdés, valóban a gyermek lelke üzent-e akkor, már ott volt-e a közelemben, vagy csupán jövőbelátás volt ez az egész?

2012. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

anyukám még 32 évesen szült, szóval a barátnőd nem késett le semmiről. Viszont ne haragudj, de tényleg úgy tűnik, mintha skizofrénia lenne nála kialakulóban "bizonyos tetteit egy meg nem született gyermek irányítaná".

"a gyermek csalódott, hogy még nem született meg" ez őrültség, ha annyira meg akarna születni, már rég megszületett volna, ha meg azt akarná, hogy a bnőd legyen az anyja, már rég anya volna.

2012. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen nincs, de a szüléshez jól használható motivációt adhat.Aki gyereket akar annak minden, bármi azt támasztja alá, hogy szülnie kell:-)) Ez egy nagyon erős késztetés. Mellesleg nem ,,leszületik" valaki hanem megszületik, előbbi egy kreált , manipulatív és értelmetlen szó.-)))
2012. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Ha azt vesszük alapul, hogy pl. a szerelmi kötés rossz dolog, mert a "szabad akaratot" nem lehet befolyásolni, másra nem erőltethetjük a miénket, akkor egy "meg nem született lélekre" is igaznak kell lennie. Nem befolyásolhatjuk a másikat, nem irányíthatjuk a sorsukat, szóval szerintem ez inkább a barátnőd vagy bármely más nő fantáziája, hogy őt egy körülötte levő, leszületésre váró gyerek befolyásolja.

Nem vagyok járatos a témában, elég hitetlen is vagyok ezzel kapcsolatban, ez csak egy 28 évet már megélt nő véleménye.

2012. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Már kérdeztem, valamiért eltűnt, úgyhogy most megkérdezem újra: veszített el magzatot a barátnőd? Mert ha valakinek a jelenlétét érzi, az lehetett olyan, aki már fogantatás után kapcsolódott hozzá. Meg nem fogant gyermek nem üzengethet. Évekig küzdöttem pszichés problémákkal, és nem volt jó itthon lenni. Valaki segített nekünk, hogy a velünk lévő lelkek elmenjenek. Köztük volt egy kislány, aki sajnos nem születhetett meg.
2012. szept. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Gyereket akar, de nem mer szülni, vagy nincs rendes apa-jelölt.

Vagy egyáltalán nem is akar gyereket, mert még nem érzi, hogy igazán szeretné, vagy nem az igazi a kapcsolata a párjával, de a környezet macerálja vele, és már "mindenkinek van", ezért frusztrált és ideges.

Ez nem a "gyerek szelleme", hanem a barátnőd lelkivilága.

Ő az, aki kicsit zavarosan áll a témához, biztos nem jó valami a "gyerek kérdés" körül nála, másképp nem lennének ilyen fura téveszméi.

2012. szept. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Nem veszített el.
2012. szept. 6. 19:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!