Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt a legijesztőbb dolog/v...

Mi volt a legijesztőbb dolog/valaki/valami amit éjjel az ablakotokon véletlenül kinézve láttatok?

Figyelt kérdés

2021. nov. 4. 19:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%

Ha leírnám őszintén mit láttam,elvinne valamelyik 3 betűs amerikai titkos szervezet.

Röviden annyi, hogy egy hideg őszi éjszakán kimentem az udvarra friss levegőt szívni, majd egyet pisilni.

Álltam figyeltem az eget,majd az Univerzumon gondolkodtam.

Ekkor vettem észre hogy egy csillag mintha furán mozogna, majd egyre közelebb jött.Ahogy néztem olyan volt, mintha egy meteor becsapódni akarna, ahol állok.Amikor már nagyon közel volt,lelassított, de én ekkor már elbújtam a garázsba.

Egy darabig lebegett az udvarunk felett, majd a szomszéd háza felé lebegett.

Alig volt hangja, fura zümmögő hangot adott ki.Majd hirtelen nappali fény lett a szomszéd háza körül,piszkosul megijedtem.Garázs sarkától lestem ebből mi lesz.

aztán láttam egy fényt kijönni abból a lebegő valamiből a ház felett...

Többit nem akarom leírni, mert lehet megkeresnének ha több infót is leírnék.

2021. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%
Ugattak a kutyák ezért kihajolva kinéztem. Hirtelen friss diós-vaníliás illatot éreztem, majd ahogy a földre tekintettem, kuglófnyomokat pillantottam meg a puha veteményesben. Ekkor már tudtam: nagy a baj!. Pár másodperc múlva rettenetes kuglófhangok csapták meg a fülemet, ahogy elfordultam, megláttam magát az ÉRMELLÉKI KUGLÓFEMBERT!!! Az megindult felém, de egy váratlan pillanatban megérkezett a kuglófember ősi riválisa, a zalaegerszegi repülőjeTY (nem jetI vagy jetY hanem jeTY tehát TYÉ van a végén) azonnal összecsaptak! Reggelre a teljes környék romokban állt, a két szörnyeteg pedig elhagyta a környéket, amint a dominanciáért folytatott harcuknak végeszakadt.
2021. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%
Jöttek a rendőrök, kutyákkal, házkutatásra.
2021. nov. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

13


Ilyen nekem is volt. 10 emeletesben valahogy nem számítasz rá hogy ott lóg valami munkás.

2021. nov. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%
Éjjel kimentem a konyhába egy kis nasdolnivalóért és zajt hallottam kintről. Ahogy néztem ki az ablakon egy sárga szempár nézett vissza rám és borult le hatalmas zajjal a virágcserepemmel együtt a szomszéd macskája. Szerintem ő jobban megijedt, mert többet nem jött.
2021. nov. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
A macskák tényleg ijesztőek tudnak lenni a sötétben, azzal a Hatalmas, világító szemekkel. Amúgy imádom őket 🙂
2021. nov. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
84%

Eszembe jutott még egy sztori.

Anyukám mesélte régen történt. Az ablaka alatt, éjjel, ijesztő morgásokat, nagy szuszogást hallott. Ősz volt, azt is hallotta, vaki zörög a száraz levekkel, hangosan lépked rajta. Nagyon megijedt, kinézetét az ablakon, nem látott semmit, de az erős zaj ott volt. Apukámat felébresztette, kimentek a kiskertben és meglátták a szörnyet! Egy aranyos kis sündisznó család csapott akkorra lármát. 🐾

2021. nov. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
85%

Panelban laktunk földszinten.

Az ablakom alatt valami pince lajáró volt. Oda jártak dugni a fiatalok. Egyszer este zajt hallottam, kinéztem és láttam a dolgot.. 6-8 éves voltam.

2021. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Hullócsillag volt,vagy mi,panel 10.ablakából,este.Eléggé meglepődtem,nagy,tűzszerű fénye volt,aztán ahogy zuhant,kihunyt.
2021. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 NTBS ***** válasza:
83%
A szembe szomszéd pucéran.
2022. dec. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!