Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet hogy vámpírt láttam?

Lehet hogy vámpírt láttam?

Figyelt kérdés
Van egy fickó az utcánkban, akit mindig csak sötétben látok mászkálni, és mindig sápadt. Ma este ahogy jöttem haza edzésből véres szájjal láttam kijönni a sötét parkból, elég gyorsan távozott. Nem mertem bemenni, utána nézni, de lehet valakinek a vérét szívta? Az eddigi jelek is elég gyanúsak voltak, de ez 😨

2022. nov. 24. 22:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%
10: hát minden filmnek van alapja... :)
2022. nov. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Nézz kevesebb tévét. Egy csórót szájba ver valaki, és ráfogod hogy emberre támadt.
2022. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12

Bevallom, ezt sem zártam ki :(

2022. nov. 24. 22:58
 14/16 anonim ***** válasza:
Település, utca, házszám? Végre itt a lehetőség:DD.
2022. nov. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egy kábítószeres, aki nem fizette ki a dílernek a tartozását és ezért szájbaverték. Van ilyen. nem kell minden sápadt narkósba belelátni egy vérszívót. Vagy az is lehet, hogy pinát nyalt csak hát éppen azok a napok voltak és ez, hát volt már ilyen a történelemben. Mondjuk ilyet egy lakodalomban láttam egyszer és csávókámnak senki sem mert szólni, hogy tiszta vér a szája kőrül. kellemetlen szitu.
2022. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdekes, hogy a felhasználók többsége mennyire képtelenségnek tartaná a vámpírt.


És mi van, ha mégis az volt? :)

2022. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!