Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha lenne lehetőséged átváltozn...

Ha lenne lehetőséged átváltozni vámpírrá, belemennél vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 03:13
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
91%
Naná, így is utálom a napfényt, jobban szeretem az éjszakát, utálom az embereket, és mindig fiatal akarok maradni. Szóval jöhet.
2023. febr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
83%
Ha már ennyien összegyűltünk valaki nem ismer egy vámpírt aki átváltoztatna minket? 😂
2023. febr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
82%
A volt főnököm eléggé szívta a vérem, igaz a napfényt is bírta 😅
2023. febr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
87%
Én belemennek mert az öregedés a legnagyobb félelmem, meg ettől lesz teljesen értelmetlen az élet, szóval fiatal külsővel, egészségesen leélnék 100 évet is
2023. febr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként ezt sosem értettem a vámpíroknál, hogy a Hold fényét már bírják, pedig az is napfény, ami a Holdról verődik vissza.
2023. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
87%

Félve, de igen. Ha olyan, mint a Vámpírnaplókban hogy lehet embert manipulálni akkor persze. De ha ilyen Twilightos akkor nem. Hogy nem kéri el senki ezeknek a személyiét? Hol laknak bejelentve? Ha utaznak valahova repülővel hogy nem buknak le a kamu iratokkal?

Sajnos nincs alvilági ismerősöm, aki kamu személyit tudna csinálni nekem Mexikóba. 😕

2023. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
87%

17, a vampirok sokkal erősebbek mint az emberek és ahogy te is írtad, van igéző képességük a sorozatban. Mondjuk nem tudom ez a valódi mitosszal mennyire egyezik meg…

De ha így van akkor hatalmuk van az emberek felett, tehat bármit el tudnak intézni

Nincs szükségük iratokra

2023. febr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

16. Ugyanazért, amiért te sem égsz le a holdfény miatt.

Amúgy meg a fény hatása a vámpírokra Hollywood adaléka.

2023. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Darius- ***** válasza:
17%

Halhatatlansagot nem biztos akarnatok ugy, hogy az ido alatt betegek vagytok, szenvedtek. Ha ezt kizarjuk, ugy igen.

Én nemet irok, nem szeretnék ronda kulsot, vért inni.

2023. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 Darius- ***** válasza:
14%
Utolag jutott eszembe. Miért gondoljatok, hogy a vampir halhatatlan ? Mert a Twi Light-ben és a Vampirnaplokban igy van ? Ezek filmek, biztos, hogy fikcio. A mitologianak viszont lehet alapja igazsag. Itt ha karot dofnek a szivébe, akkor meghal.
2023. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!