Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik, hogy találtam egy...

Létezik, hogy találtam egy barlangot, ami nincs fent a térképen, van erről bármiféle mitológiai utalás?

Figyelt kérdés

Hozzákapcsolódik az előző kérdésem:


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..


A barlang eléggé nagy volt, a földbe ásva, ilyen ferde volt a lejárat, bevilágítva a telefonnal köves volt, a bejárat kis méretű volt, de belehetett férni. Hozzáteszem, mikor legutóbb voltam ott, 1 hónapja, semmi ilyesmi nem volt ott, vagy csak nem vettem észre, igazából hatalmas barlangrendszerről beszélünk, eléggé mélyen van, hogy ha felülről lépkedsz rajta, ne halld, hogy van alattad valami. Ha értitek mire gondolok. Olyan mint az üreges fal.


Igazából, egyáltalán nem számítottam ilyesmire, szóval, mikor mentem lefelé, olyan volt az egész, mintha, amikor lefelé megyek, nem tudnék visszajönni, de nem úgy, hogy féltem, mert amúgy féltem. Hanem, mintha valami lett volna ott, életemben nem paráztam be még ennyire, hiába világítottam, semmit nem láttam, csak a levezető útvonalat, ami kanyaros volt, aztán elkezdett rázni a hideg, és kifutottam, majd indultam haza.


Fogalmam sincs mi volt ez, de az az érzés, nem valami normális érzés volt, szóval mivel nem ismerem a mitológiákat, és mivel természetfeletti lényekről van szó, ezért írtam ki most ezt a kérdést.


2023. szept. 6. 06:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
Vagy csak jól besértődött! :D
2023. szept. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
R.I.P. kérdező. 😢
2023. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
A kérdező még életben van. :D
2023. okt. 10. 21:47
 14/18 anonim ***** válasza:
44%

Ez csak egy trükk volt, mivel nem reagáltál....

Szóval mi a helyzet a barlanggal?:D

2023. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ejh, micsoda csel. :D Minden rendben van vele. Volt egy korábbi ehhez tartozó kérdésem, ott, eléggé elfajultak a dolgok. De, megígérem, hogy még fél éven belül, le fogom írni, hogy hol található a barlang. 2023 10 10 van. Szóval, 2023 decemberében, vagy 2024 első hónaptól a 3. hónapig/belül. Lefogom írni a koordinátát. (Egyszerűbb lesz ha majd google maps-os linket küldök).
2023. okt. 10. 22:21
 16/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm kérdező! Vigyázz magadra!:)
2023. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt akár a helyi erdészettel is felvehetnéd a kapcsolatot, hogy találtál valamit itt és itt, mit tudnak róla.
2023. okt. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm 16-os, úgy lesz :)


17-es, ez mondjuk jó ötlet. Úgy fogok tenni.

2023. okt. 11. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!